Uwaga! Możesz mieć problem z odbiorem paczki z paczkomatów InPost!

Osoby, które chcą dziś nadać, bądź odebrać przesyłkę z paczkomatu InPost mogą mieć z tym problem. Przedsiębiorstwo poinformowało o pracach serwisowych, które rozpoczną się 25 lipca o godzinie 18:00 i potrwają do 3 rano dnia kolejnego. Warto wiedzieć o tym, że w niektórych przypadkach paczkomaty InPost będą aktywne. Odbiór przesyłek będzie możliwy, aczkolwiek tylko w ograniczonym zakresie.

Odbiór paczek z paczkomatów InPost niemożliwy?

Firma będzie dziś wykonywać prace, które mają usprawnić systemy informatyczne. W trakcie wprowadzania poprawek, paczkomaty InPost będą działały i będziemy mogli odebrać przesyłkę. O ile wykorzystamy do tego kod QR lub tradycyjny kod. Przedsiębiorstwo informuje, że usługa „Paczka w weekend” będzie cały czas aktywna.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii biznes.

Prace serwisowe InPost

Podczas prac od 18:00 do 03:00 nie będzie można odbierać przesyłek wykorzystując w tym celu aplikację InPost Mobile. Kolejnym ograniczeniem będzie brak możliwości nadawania paczek w czasie przerwy serwisowej. Mało tego, nie skorzystacie z usługi eUrząd. Jeśli będziecie chcieli monitorować status przesyłek, przykro mi. Nie będą aktualizowane na żadnym z kanałów. Użytkownicy nie otrzymają również żadnych informacji dotyczących statusu przesyłki oraz kodu odbioru.

Warto zauważyć, że aktualizacja oprogramowania sprawi, że ważność wszystkich przesyłek, które będą wtedy umieszczone w paczkomatach InPost zostanie wydłużony o czas prac serwisowych. Dotyczy to również ważności kodów zwrotu. Dodatkowo przedsiębiorstwo informuje, że podczas działania serwisantów, usługa Lodówkomaty będzie cały czas aktywna.

Miejmy nadzieję, że aktualizacja przebiegnie sprawnie, a klienci będą mogli cieszyć się bezawaryjną obsługą usługi, jaki oferuje przedsiębiorstwo.

Źródło: InPost, Dobre Programy.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Polska w Lidze Narodów. Ta statystyka pokazuje, jak jest źle!

Polska w Lidze Narodów nie wygląda najlepiej. Wczorajsza porażka...

Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS -...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj