T-shirt z nadrukiem

3 SPOSOBY NA T-SHIRT Z NADRUKIEM – TRENDY 2018!

Pierwsze koszulki z nadrukami powstały już w latach 60. Pomysł umieszczania grafik i rysunków powstał dzięki właścicielom sklepu Mr Freedom, którzy jako pierwsi na t-shirtach umieścili podobizny Kaczora Donalda i Myszki Miki. Dzisiaj koszulki z napisami i nadrukami powracają i są najgorętszym trendem sezonu.Odważne hasła, błyskotliwe riposty lub żartobliwe słowa. W tym sezonie dzięki koszulkom z napisami wyrazisz swoje myśli, poglądy lub pokażesz, z którą marką się utożsamiasz. Jak je nosić by wyglądać modnie? Zobacz nasze stylizacje.

 

Stylizacja nr 1 – klasyczna

Pierwsza propozycja to klasyka, czyli biały t-shity w połączeniu z jeansami i skórzaną ramoneską. Do tego wygodne sportowe buty, ciemne okulary i zegarek na skórzanym pasku. Idealna propozycja na co dzień dla mężczyzn, którzy nie lubią wychodzić poza schemat.

 

Stylizacja nr 2 – sport i elegancja

Druga propozycja to sportowa elegancja, czyli zestawienie rzeczy z pozoru do siebie nie pasujących. T-shirt, marynarka i eleganckie spodnie w kant – w rzeczywistości wszystko składa się w jedną całość i tworzy stylizację doskonałą. 

Stylizacja nr 3 – wygoda przede wszystkim

Trzecia propozycja to 100% wygody, czyli dresowe spodnie, t-shirt i denimowa kurtka. Do tego lekkie obuwie, plecak i kolorowa czapka. Kto powiedział, że sportowe ubrania nadają się tylko na siłownię?

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Malaguti
Legendarna włoska marka Malaguti wraca do gry