Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer zaprezentował nowe laptopy biznesowe TravelMate. Oprócz nowych parametrów mamy również dość wysokie… ceny.

Zanim jednak porozmawiamy o pieniądzach, sprawdźmy, co oferują nowe laptopy biznesowe TravelMate. Przede wszystkim mają cechować się cichymi klawiszami, większymi niż w poprzedniej edycji panelami dotykowymi oraz solidnymi obudowami. Co ciekawe, konstrukcja modeli TravelMate P4, TravelMate Spin P4 oraz TravelMate P2 jest tak zaprojektowana, by spełniać wymogi normy MIL-STD 810H. To oznacza, że nie musimy martwić się upadkami, wilgocią lub zalaniem wodą.

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate
Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer wprowadza laptopy biznesowe TravelMate

Każdy z modeli został wyposażony w kartę sieciową łączącą się z siecią za pomocą Wi-Fi 6. Opcjonalnie, możliwa jest również obsługa standardu LTE. Co jeszcze? Na przykład kamera na podczerwień oraz czytnik linii papilarnych, a więc możliwość logowania do systemu za pomocą Windows Hello. Producent zastosował również specjalną zaślepkę kamery, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie.

Komputery Acer, w zależności od wariantu, mogą posiadać procesory Intel Core i7 vPro 12-generacji lub AMD Ryzen 7 PRO. Nowe laptopy biznesowe TravelMate wyposażono w wyświetlacz IPS WUXGA (1920 x 1200 pikseli). Co ciekawe, producent wykorzystał w przypadku tych modeli nawet 37,7 % plastiku pochodzącego z recyklingu. Z kolei opakowanie w stu procentach pochodzi z recyklingu. To nie jedyna seria marki Acer, która cechuje się ochroną środowiska. Pisałem już o tym na łamach naszego portalu VeganStyle.pl.

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate
Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate.

Dostępność i cena

Na chwilę obecną poznaliśmy ceny w Euro. Najtańszy model z 16-calowym ekranem i procesorem AMD wyceniono na 949 Euro. Sprzęt będzie dostępny w sierpniu tego roku.

  • 14-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie we wrześniu 2022 r., w cenie od 999 euro.
  • 14-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 949 euro.
  • 16-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie we wrześniu 2022 r., w cenie od 999 euro.
  • 16-calowy Acer TravelMate P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 949 euro.
  • Acer TravelMate Spin P4 z procesorem Intel w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 1099 euro.
  • Acer TravelMate Spin P4 z procesorem AMD w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 1049 euro.
  • Acer TravelMate Spin P2 w regionie EMEA dostępny będzie w sierpniu 2022 r., w cenie od 799 euro.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Mandat za opony? Sprawdź, czy Ty też możesz go dostać!

Zima rozkręciła się na dobre. Wielu kierowców na ostatnią...

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Czy inwestycja w Bitcoin jest lepsza od złota w 2022 roku?

Rosnąca baza użytkowników, szybko zmieniająca się sieć firm opartych...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!