156
Views

adidas Originals i Jeremy Scott tego lata powrócili do momentu, w którym wszystko się zaczęło. W ramach współpracy stworzyli nową odsłonę kultowych butów JS Forum Money. Wersja została wyposażona w charakterystyczny skrzydlaty dodatek oraz ciekawej stylistyce. Tym sposobem powstał model JS Money Wings Low Sneaker.

Kolaboracja adidas Originals x Jeremy Scott

ButyJS Money Wings Low Sneaker powstałe przy kolaboracji adidas Originals z pochodzącym z Los Angeles projektantem Jeremy’m Scottem prezentują ciekawy i oryginalny styl. Oprócz charakterystycznego skrzydła buty cechują się nadrukowaną grafiką 100 dolarowego banknotu. Styl projektanta tym razem przeniesiono na obuwie o niskiej sylwetce.

Przeczytaj także: Dlaczego warto wybrać bluzę Adidas?

Stylowo prezentujący się but powstały w kolaboracji adidas i Jeremy’ego Scotta jest już dostępny w sprzedaży. Obuwie można zamówić na oficjalnej stronie adidas.pl, w aplikacji mobilnej Confirmed oraz w wybranych sklepach stacjonarnych na terenie Polski.

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.