128
Views

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła najnowsza aplikacja Biedronka, a także danymi odnośnie ilości osób, która posiada kartę Moja Biedronka.

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością
Źródło: innpoland

Aplikacja Biedronka to synonim popularności

Warto na wstępie przypomnieć, że najnowsza aplikacja Biedronka została wydana 30 maja bieżącego roku i od tego czasu zaliczyła już ponad 4 miliony pobrań. Tym samym użytkowników karty Moja Biedronka przekroczyła 14 milionów osób, a od momentu wydania aplikacja wzrosła o 2 miliony.

Już 4 mln klientów zainstalowały na swoich smartfonach aplikację Biedronki, która pomaga w zakupach i pozwala na jeszcze większe codzienne oszczędności. W portfelach posiadaczy aplikacji pozostało 430 mln zł dzięki atrakcyjnym promocjom. Kartą Moja Biedronka posługuje się już 14 mln osób

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością
Źródło: Bankier

Aplikacja Biedronka jest dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS i oferuje takie nowości jak dokonywania płatności Blik bez kodu, a także spersonalizowane promocje “Tylko dla Ciebie”, skaner wszystkich produktów dostępnych w sklepach czy “Shakeomat”.

Źródło: Biedronka

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii biznes.

Kategoria artykułu
Biznes
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.