Apple Watch 8 Pro będzie większy niż pozostałe modele!

W tym roku, na wrześniowym wydarzeniu Apple zaprezentuje trzy wersje swojego smartwatch. Apple Watch 8 Pro będzie mocniejszą, wydajniejszą i jak się okazuje największą wersją urządzenia.

Premiera nowych zegarków Apple już 7 września

7 września odbędzie się konferencja Apple, na której zobaczymy nie tylko nowe smartfony z serii iPhone 14, ale także m.in. smartawtche. W tym roku na rynku zadebiutują trzy modele – SE, zwykły oraz wersja Pro.

apple watch 8 pro
Wyk. Id_vova

Przeczytaj także: Amazon planuje zakup Electronic Arts?

Reklama

Watch 8 Pro ma być modelem skierowanym do użytkowników, którzy uprawiają bardziej ekstremalne sporty. Zegarek ma mieć wzmocnioną konstrukcję, płaski ekran i jak się okazuje, większą kopertę. Tak przynajmniej mówią najnowsze plotki.

Apple Watch 8 Pro będzie większy niż inne modele

Jak podają chińskie źródła, Apple Watch 8 Pro będzie sprzedawany w jednym rozmiarze. Koperta tego urządzenia będzie miała 47 mm, a sam wyświetlacz będzie miał 1,99-calal przekątnej. Co więcej, zegarek ma posiadać także większą baterię.

Apple Watch 8 Pro będzie pracował na chipie Apple S8, który według informacji nie będzie się różnił od procesora montowanego w serii 7. Cena? Analitycy przewidują, że wersja Pro zostanie wyceniona na 900 USD. O wszystkim dowiemy się już 7 września!

Źródło: Wccftech

Reklama