Atletico – Chelsea, Lazio – Bayern. Lewy strzeli? Dziś gra Liga Mistrzów!

Fani piłki nożnej wieczorem zasiądą przed telewizorami. Dziś gra Liga Mistrzów, a nie ukrywam, pojedynki mogą dać nam sporo wrażeń. Nasuwa się pytanie, gdzie oglądać mecze? Czy Lewy strzeli gola? W końcu dziś zobaczymy 1/8 finału, gdzie Atletico zagra z Chelsea, natomiast Lazio podejmować będzie Bayern.

Liga Mistrzów UEFA 23.02.2021 – gdzie oglądać mecze?

Zacznijmy od tego, gdzie oglądać 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Niestety, dla fanów telewizji publicznej nie mam dobrych wieści. Oba dzisiejsze mecze będą transmitowane w telewizji Polsat, a mianowicie Atletico – Chelsea, które rozpocznie się o 21:00 będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 2. Z kolei Lazio – Bayern (To jak, Lewy strzeli dziś gola?), również startujący o 21:00 będzie transmitowany w Polsat Sport Premium 1.

Atletico Madryt – Chelsea FC

Mecz Atletico – Chelsea może być niezwykle trudny dla obu drużyn. Przede wszystkim, „kopacze” z Madrytu nie grają na swoim boisku. Spotkanie z powodu panującej pandemii odbędzie się w Bukareszcie. Atletico co prawda zajmuje pierwsze miejsce w tabeli La Liga, ale ostatnie mecze tej drużyny nie należą do udanych. Mam na myśli remis i przegraną z Levante UD. Nieco inaczej układa się w Londynie. Chelsea co prawda zremisowała z Southmaptonem, ale wcześniej „szła jak burza” pokonując pięć zespołów. Ostatni raz The Blues musieli uznać wyższość przeciwnika 19 stycznia, kiedy to przegrali 0:2 z Leicester.

Reklama

Jak wygląda konfrontacja obu teamów? Bilans jest wyrównany, ponieważ zarówno Atletico jak i Chelsea mają po dwa zwycięstwa. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Atletico - Chelsea, Lazio - Bayern. Lewy strzeli? Dziś gra Liga Mistrzów!
Atletico – Chelsea, Lazio – Bayern. Lewy strzeli? Dziś gra Liga Mistrzów!

Liga Mistrzów UEFA 23.02.2021 – Lazio Rzym – Bayern Monachium

Czy team Inzaghiego pokona drużynę Roberta Lewandowskiego? Wyzwanie ambitne, aczkolwiek Lazio na ten moment jest niepokonane. Rzymianie na ostatnich dziesięć meczy wygrali aż osiem! Co prawda Bayern Monachium jest faworytem dzisiejszego spotkania, jednak przypomnijmy, że przecież kondycją drużyna nie grzeszy – remis z Arminią, przegrana z Eintrachtem nie wygląda za dobrze. Co ciekawe, Lazio i Bayern nie mieli okazji sprawdzić swoich możliwości w konfrontacji. Dzisiejsze spotkanie będzie więc ich pierwszym. Kto wygra? Czy Lewy strzeli dziś gola? Przekonamy się za kilka godzin!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama