Awaria Facebooka! Facebook nie działa, Messenger i Instagram również

Użytkownicy najpopularniejszej platformy społecznościowej od godziny 17 czasu polskiego problem z zalogowaniem się. Dotyczy to również innych portali należących do Marka Zuckerberga. Jak pokazuje Downdetector, awaria Facebooka to jedno. Messenger i Instagram również. Facebook nie działa także na urządzeniach mobilnych. Problem dotyczy także komunikatora WhatsApp.

Awaria Facebooka! Messenger i Instagram również nie działają

Próbując włączyć witrynę Instagram.com widzimy napis „Nie można otworzyć strony”. Od czasu do czasu pojawia się również błąd 50xx. Jak wygląda awaria Facebooka? Strona ładuje się w nieskończoność. Nie wiadomo obecnie tak naprawdę czemu pojawił się błąd. Messenger nie odpowiada za pośrednictwem smartfonów (iOS). Problem pojawia się również próbując uruchomić komunikator za pomocą przeglądarki. Z racji tego, że są to naprawdę ogromne portale, mamy do czynienia z poważnymi utrudnieniami dotyczącymi komunikacji pomiędzy użytkownikami. Czas wrócić do SMS-ów.

Facebook nie działa. Whastapp także

Analizując witrynę Downdetector możemy zauważyć, że problem dotyczy całej Polski. Z racji tego, że WhatsApp również należy do „rodziny” Marka Zuckerberga, jemu także się „oberwało. Widać to na mapach, co przedstawia poniższy zrzut ekranowy.

Awaria Facebooka! Facebook nie działa, Messenger i Instagram również
Awaria Facebooka! Facebook nie działa, Messenger i Instagram również

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego Facebook nie działa. Najwidoczniej problemem jest jakaś duża awaria serwerów, skoro Messenger, Instagram i Whastapp nie działają. Kiedy zostanie przywrócone połączenie? Tego niestety nie wiadomo. Najwidoczniej mamy obecnie chwilę „odpoczynku” od portali społecznościowych. Warto przy okazji zauważyć, jak mocno Zuckerberg ze swoimi serwisami „uzależnił” nas od siebie. Jeśli przestają działać, wiele osób traci nagle możliwość komunikacji z wieloma znajomymi.

Nie działa Facebook, Messenger, Instagram i Whatsapp

Pamiętajmy, że „świat się nie kończy”. Mamy alternatywy w postaci SMS-ów czy iMessage (iOS). Zapewne problem zostanie naprawiony lada moment. Nie jest to również pierwsza taka „wpadka” dotycząca problemów technicznych. Awaria Facebooka „pojawiała się” już wielokrotnie i zawsze po chwili wszystko wracało do normy. Miejmy nadzieję, że tak też będzie i tym razem. Kiedy portale znów będą działać? Tego niestety nie wiemy.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Wodorowa Toyota Hilux, marka wkracza na nowy poziom bezemisyjności

Elektryczny napęd i ogniwa paliwowe. Tak, to wodorowa Toyota...

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!