92
Views

Od kilku godzin nie działa Pekao24 i PeoPay. Awaria Pekao zgłaszana jest przez coraz większą liczbę klientów. Niestety, obecnie nie wiadomo kiedy usługi bankowości elektronicznej będzie znów będą dostępne. Pojawiła się aktualizacja dotycząca awarii. Bank informuje, iż usterka została już zlikwidowana.

Awaria Pekao - nie działa Pekao24 i PeoPay
Awaria Pekao – nie działa Pekao24 i PeoPay

Analizując portal Downdetector.pl, możemy zobaczyć coraz większą liczbę zgłoszeń klientów banku Pekao (tego z żubrem). Pierwsze wzmianki na temat awarii pojawiły się już około godziny dziesiątej. Po godzinie trzynastej liczba zgłoszeń znów wzrosła do około 2100. Osoby, które próbują uruchomić aplikację otrzymują komunikat “spróbuj ponownie później”. Jak widać, administracja banku pracuje nad naprawą błędu, jednak ostatecznie nie wiadomo kiedy błąd zostanie naprawiony.

Awaria Pekao

Awaria Pekao – nie działa Pekao24 i PeoPay

Czytając komentarze klientów Pekao możemy wywnioskować, że logowanie z poziomu komputera już działa, jednak nadal użytkownicy nie mogą korzystać z aplikacji. Ludzie martwią się również tym, że nie mogą wykonać przelewów, przez co obawiają się nałożenia kar. Wydaje mi się jednak, że kwestią czasu jest naprawa awarii. Ciekawe czy bank poinformuje klientów co było przyczyną. Miejmy nadzieję, że sprawnie wszystko wróci do normy.

Znajdź błąd w aplikacji – Google zapłaci Ci za to
Awaria Pekao - nie działa Pekao24 i PeoPay. O co chodzi?

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii internet.

Aktualizacja – aplikacja jest już dostępna

Warto dodać, że Pekao24 oraz PeoPay są już dostępne. Wszystkie systemy działają prawidłowo. Bank przeprasza za utrudnienia.

Tagi:
Kategoria artykułu
Internet
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.