102
Views

Converse Chuck 70 to nowy model butów, które powinny zainteresować wszystkich fanów tej firmy. Co ciekawe, spostrzegawcze osoby już po przeczytaniu tytułu, który mówi o współpracy Converse x Moncler x Frangment dostrzegą to, że mamy do czynienia z limitowaną edycją. Warto przyjrzeć się bliżej, bowiem siła tej współpracy tkwi w detalach.

Limitowana kolekcja Converse x Moncler Fragment – Chuck 70

Za sprawą projektu Moncler Genius 2020, Huroshi Fujiwara przygotował dwa modele klasyki butów Converse. Mowa o Chuck 70. Mówimy tu o pierwszej kolekcji, która powstała dzięki kooperacji Converse i Moncler. Chucki przygotowano z materiałów cechujących się najwyższą jakością. Fujiwara stworzył obuwie, które jest kwintesencją minimalizmu, aczkolwiek warto przyjrzeć się nim bliżej, bowiem posiadają elementy, które zdecydowanie nadają kolekcji czegoś wyjątkowego. Zobaczcie sami. Zarówno wersja biało czarna, jak i czarno biała to duży kontrast połączony ze śmiałą sylwetką.

Chuck 70 cechują się również niepowtarzalnymi insygniami Moncler i Fragment. Zdobią one piętę butów, co jest zwieńczeniem całego projektu Moncler Genius 2020.

Chucki marki Converse to przede wszystkim high-fashion i street-fashion

Historia butów, o których mowa w tym artykule jest bardzo bogata. Tak naprawdę Chuck 70 przeniknął przez wszystkie sfery kultur takich jak high-fashion oraz street-fashion. Warto zauważyć, że projekt Moncler Genius jest potwierdzeniem tego, jak uniwersalną sylwetką cechuje się ta “butowa” legenda.

Jeśli interesuje Was zakup tych Chucków musicie odwiedzić sklep Converse.pl. To właśnie tam dostępne są buty w obu wersjach kolorystycznych. Ich cena wynosi 589 zł.

Kategoria artykułu
Kultura · Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.