116
Views

Powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United był jednym z największych transferów minionego roku. Portugalczyk po latach powrócił na Old Trafford. Niestety, ostatnie miesiące nie były udane dla angielskiego klubu. Zmiany na pozycji trenera nic nie dały, a nawet pogorszyły sprawę. Na tyle, że Portugalczyk rozgląda się za nowym klubem.

Manchester United znowu popadł w przeciętność

Manchester United znajduje się w dołku, choć określenie “przeciętność” jest tutaj trafniejszym określeniem. Ostatni sezon skończyli na drugiej lokacie ulegając jedynie swojemu rywalowi, czyli Manchesterowi City. Był to najlepszy finisz ostatnich lat. Niestety, w tym sezonie nie idzie im już tak dobrze. Nawet sam Cristiano Ronaldo nie jest w stanie zmienić obrazu gry.

Przeczytaj także: Szewczenko kandydatem na trenera reprezentacji Polski?

Wielu ekspertów zarzuca piłkarzom Manchesteru United brak zaangażowania. Po 19 kolejkach zajmują oni 7. miejsce w tabeli, a do pierwszego miejsca tracą ponad 20 punktów. Pozostaje więc walka czwartą i piątą lokatę, które dają awans do międzynarodowych rozgrywek. Jak się okazuje Cristiano Ronaldo nie jest zadowolony z tego, dokąd zmierza klub.

Cristiano Ronaldo odejdzie z Old Trafford?

Portugalski zawodnik nie jest zadowolony z tego, co dzieje się w angielskim klubie w obecnym sezonie. Kilka tygodni temu ze stanowiska menadżera odszedł Ole Gunnar Solskjaer. Norweskiego szkoleniowca zastąpił tymczasowy trener, Ralf Rangnick. Niemiec jednak nie był w stanie odmienić oblicza drużyny, co mocno frustruje wielu zawodników, w tym Cristiano Ronaldo.

Dlatego też od kilku tygodni pojawiają się informacje, że zawodnik zastanawia się nad zmianą klubu. Rzekomo poprosił swojego agenta, Jorge Mendesa o szukanie klubów, które byłyby zainteresowane transferem. Takie informacje podały hiszpańskie media. Nie byłby to jednak nagły transfer, ponieważ zawodnik ma nadzieję, że wkrótce wszystko się zmieni.

Zainteresowanie transferem wyrażają dwie hiszpańskie drużyny – Real Madryt oraz FC Barcelona.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.