Connect
To Top

DHL Sneaker 1 czyli unikatowe buty firmy kurierskiej

Mówisz DHL, myślisz kurier. Tym razem jest inaczej. DHL Sneaker 1 to buty przygotowane przez mybudapester.com i DHL Express. Co ciekawe, kolekcja jest limitowana: 300 par za 300 euro od sztuki. Model ten został zaprojektowany przez sneakerheada Hikmeta Sugoera.

DHL Sneaker 1 powstały z przetworzonych surowców

W wyniku kolaboracji marek DHL Express i MyBudapester.com na rynek wprowadzona zostanie specjalna, limitowana kolekcja sneakersów. Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie firmy zaprosiły ikonę streetwearu – Himketa Sugoera. Design butów stworzonych z okazji tej szczególnej kooperacji, w dużej mierze opiera się na inspiracji symboliką DHL Express. Nosek wykonany jest z przetworzonych czerwonych toreb transportowych, które są również wykorzystywane do pomocy w przypadku katastrof. Metka została zrobiona z metalu, pochodzącego z nieużywanego towarowego samolotu grupy logistycznej. Dopracowane wykonanie doskonale uzupełnia projekt butów DHL Sneaker 1. 

Chcesz kupić te buty? To nie takie proste!

Każdy, kto chce kupić model z limitowanej edycji 300 par, może wziąć udział w loterii: online lub bezpośrednio w sklepie  w Berlinie. Zwycięzcy loterii, którzy zostaną ogłoszeni 20 września, będą mogli kupić żółto-czerwone sneakersy marki DHL za 300 euro.

Procedura loterii online

1. rejestracja: od 1 września odwiedź mybudapester.com/dhl1sneaker i wypełnij formularz.
2. losowanie: zwycięzcy, którzy będą mogli kupić ekskluzywne buty zostaną wylosowani 20 września.
3. zakup: w dniu premiery, 21 września, buty zostaną wysłane w unikalnym pudełku.

Procedura loterii stacjonarnej

1. rejestracja: od 19 do 21 września do godziny 11 rano można przyjść do sklepu Budapester w Berlinie przy ulicy Kurfürstendamm 43, wypełnić swoje dane i zostawić w urnie.
2. losowanie i zakup: zwycięzcy zostaną wylosowani na żywo przed sklepem 21 września o dwunastej w południe, co umożliwi im zakup obuwia bezpośrednio na miejscu.

Sneakersy DHL Sneaker 1 to świetne buty dla kolekcjonerów

Hikmet Sugoer, ikona miejskiej sceny streetwearowej, bardzo wcześnie odkrył swoją pasję do butów sportowych. Jego własny model „Sonra” jest tak popularny wśród sneakerheadów, że limitowane edycje są wyprzedane w ciągu kilku minut. Unikalny styl Hikmet znajduje również odzwierciedlenie w designie butów DHL Sneaker 1. Podstawowym modelem jest jego własny „Sonra Proto”.

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media