DHL Sneaker 1 czyli unikatowe buty firmy kurierskiej
DHL Sneaker 1 czyli unikatowe buty firmy kurierskiej

DHL Sneaker 1 czyli unikatowe buty firmy kurierskiej

DHL Sneaker 1 powstały z przetworzonych surowców

W wyniku kolaboracji marek DHL Express i MyBudapester.com na rynek wprowadzona zostanie specjalna, limitowana kolekcja sneakersów. Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie firmy zaprosiły ikonę streetwearu – Himketa Sugoera. Design butów stworzonych z okazji tej szczególnej kooperacji, w dużej mierze opiera się na inspiracji symboliką DHL Express. Nosek wykonany jest z przetworzonych czerwonych toreb transportowych, które są również wykorzystywane do pomocy w przypadku katastrof. Metka została zrobiona z metalu, pochodzącego z nieużywanego towarowego samolotu grupy logistycznej. Dopracowane wykonanie doskonale uzupełnia projekt butów DHL Sneaker 1. 

Chcesz kupić te buty? To nie takie proste!

Każdy, kto chce kupić model z limitowanej edycji 300 par, może wziąć udział w loterii: online lub bezpośrednio w sklepie  w Berlinie. Zwycięzcy loterii, którzy zostaną ogłoszeni 20 września, będą mogli kupić żółto-czerwone sneakersy marki DHL za 300 euro.

Procedura loterii online

1. rejestracja: od 1 września odwiedź mybudapester.com/dhl1sneaker i wypełnij formularz.
2. losowanie: zwycięzcy, którzy będą mogli kupić ekskluzywne buty zostaną wylosowani 20 września.
3. zakup: w dniu premiery, 21 września, buty zostaną wysłane w unikalnym pudełku.Procedura loterii stacjonarnej

1. rejestracja: od 19 do 21 września do godziny 11 rano można przyjść do sklepu Budapester w Berlinie przy ulicy Kurfürstendamm 43, wypełnić swoje dane i zostawić w urnie.
2. losowanie i zakup: zwycięzcy zostaną wylosowani na żywo przed sklepem 21 września o dwunastej w południe, co umożliwi im zakup obuwia bezpośrednio na miejscu.

Sneakersy DHL Sneaker 1 to świetne buty dla kolekcjonerów

Hikmet Sugoer, ikona miejskiej sceny streetwearowej, bardzo wcześnie odkrył swoją pasję do butów sportowych. Jego własny model „Sonra” jest tak popularny wśród sneakerheadów, że limitowane edycje są wyprzedane w ciągu kilku minut. Unikalny styl Hikmet znajduje również odzwierciedlenie w designie butów DHL Sneaker 1. Podstawowym modelem jest jego własny „Sonra Proto”.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Test kamery SmartCube 300W