102
Views

Sport jest dla każdego i Don Vasyl to udowadnia. Polsko-romski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów zawalczy na zbliżającej się gali MMA-VIP, której organizatorem jest Marcin Najman.

Don Vasyl zawalczy na gali MMA-VIP

Organizacji MMA w ostatnim czasie przybyło i trudno się połapać, kto organizuje którą. Prekursorem oczywiście było FAME MMA, a dopiero później zaczęły powstawać klony. Jednym z takich wydarzeń jest MMA-VIP, gala organizowana przez Marcina Najmana. W jego organizacji walczą osoby mniej znane, ale równie kontrowersyjne osoby, co na gali FAME MMA. Na ostatniej gali swój pojedynek wygrał Szczena, osobistość znana z hitowego programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz MMA-VIP zaszokowało wielki nazwiskiem.

Przeczytaj także: Francuzi chcą powtórzenia karnych! Mam mocne déjà vu

Don Vasyl wystąpi na październikowej gali MMA-VIP. Taką informację podał Marcin Najman na oficjalnym kanale wydarzenia sportowego. 71-letni muzyk nie ma żadnego doświadczenia w walce w klatce, przez co jego nazwisko wśród zawodników, którzy wezmą udział w walce, może szokować. Marcin Najman, przedstawiając nowego zawodnika swojej gali, przyznał, że wiek to tylko liczba.

Don Vasyl
Piosenkarz, kompozytor i autor tesktów podpisał kontrakt z MMA-VIP.

Z kim zawalczy muzyk?

Gala MMA-VIP odbędzie się w październiku, jednak dokładnej daty wydarzenia sportowego jeszcze nie znamy. Wiemy jednak, z kim zawalczy Don Vasyl. Legendarny romski muzyk, który na polskiej scenie występuje od prawie 40 lat, zawalczy z Jackiem Murańskim, 52-letnim aktorem. Przeciwnik Vasyla wystąpił m.in. w takich produkcjach jak “Pierwsza Miłość” czy “Piłsudski”.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.