Don Vasyl zawalczy na gali MMA. Nie, to nie żart.

Sport jest dla każdego i Don Vasyl to udowadnia. Polsko-romski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów zawalczy na zbliżającej się gali MMA-VIP, której organizatorem jest Marcin Najman.

Don Vasyl zawalczy na gali MMA-VIP

Organizacji MMA w ostatnim czasie przybyło i trudno się połapać, kto organizuje którą. Prekursorem oczywiście było FAME MMA, a dopiero później zaczęły powstawać klony. Jednym z takich wydarzeń jest MMA-VIP, gala organizowana przez Marcina Najmana. W jego organizacji walczą osoby mniej znane, ale równie kontrowersyjne osoby, co na gali FAME MMA. Na ostatniej gali swój pojedynek wygrał Szczena, osobistość znana z hitowego programu „Chłopaki do wzięcia”. Teraz MMA-VIP zaszokowało wielki nazwiskiem.

Przeczytaj także: Francuzi chcą powtórzenia karnych! Mam mocne déjà vu

Don Vasyl wystąpi na październikowej gali MMA-VIP. Taką informację podał Marcin Najman na oficjalnym kanale wydarzenia sportowego. 71-letni muzyk nie ma żadnego doświadczenia w walce w klatce, przez co jego nazwisko wśród zawodników, którzy wezmą udział w walce, może szokować. Marcin Najman, przedstawiając nowego zawodnika swojej gali, przyznał, że wiek to tylko liczba.

Don Vasyl
Piosenkarz, kompozytor i autor tesktów podpisał kontrakt z MMA-VIP.

Z kim zawalczy muzyk?

Gala MMA-VIP odbędzie się w październiku, jednak dokładnej daty wydarzenia sportowego jeszcze nie znamy. Wiemy jednak, z kim zawalczy Don Vasyl. Legendarny romski muzyk, który na polskiej scenie występuje od prawie 40 lat, zawalczy z Jackiem Murańskim, 52-letnim aktorem. Przeciwnik Vasyla wystąpił m.in. w takich produkcjach jak „Pierwsza Miłość” czy „Piłsudski”.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

Jaka odzież na narty w 2022? Garść praktycznych porad

Odzież na narty to przede wszystkim dobrze oddychające i...

Subskrypcja Mercedesa nie jest legalna w Europie.

Ostatnio głośnym tematem stała się subskrypcja Mercedesa na zwiększenie...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!