194
Views

„Gdybym był tenisistą, to każdego wieczora klękałbym i dziękował Bogu za narodziny Rogera Federera i Rafaela Nadala, bo oni trzymają ten sport”

Na taki komentarz pozwolił sobie Moore w niedzielny wieczór po finałach kobiecej i męskiej rywalizacji Indian Wells.

Były działacz stwierdził, że kobiecy tenis korzysta z osiągnięć męskiego, a same zawodniczki powinny cieszyć się z faktu zrównania nagród finansowych za turnieje. Komentarz wywołał oburzenie w damskiej części świata wielkiego tenisa. Swój głos w sprawie zabrała, również Serena Williams, która skrytykowała wywody byłego dyrektora.

Z pewnością wkrótce poznamy kandydaturę nowego „dowodzącego” Indian Wells. Właściciel turnieju Larry Ellison przeprosił za postawę byłego pracownika oraz zapewnił, że kwestia równouprawnienia w świecie tenisa została ustalona już dawno temu.

Kategoria artykułu
Sport
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.