Ewa Brodnicka vs Kamila Wybrańczyk na HIGH League 3

Malik Montana i jego HIGH League 3 rozkręcają się na dobre. Pojawiła się informacja o kolejnej walce kobiet. Podczas nadchodzącej gali zobaczymy starcie: Ewa Brodnicka vs Kamila Wybrańczyk.

Walka z mistrzynią! 

Brodnicka to postać znana przede wszystkim fanom boksu. “Kleo” na swoim koncie ma 21 zawodowych pojedynków na ringach światowych. Rekord 20-1 nie wziął się znikąd, gdyż Ewa to prawdziwa wyjadaczka w kobiecym boksie. Tytuł mistrzyni Europy federacji EBU w kategorii lekkiej wywalczyła w 2015 roku w wygranej walce przeciwko Elfi Philips.

Na tytuł mistrzyni Świata federacji WBO w wadze super piórkowej, Brodnicka zapracowała sobie w pojedynku przeciwko Sarze Pucek, do którego doszło w 2018 roku. Przez następne dwa lata broniła tytułu z sukcesami.

Reklama

Ewa swojego debiutu w mieszanych sztukach walki nie może zaliczyć do udanych. W walce przeciwko Anieli “Lil Masti” Bogusz, utytułowana bokserka musiała uznać wyższość rywalki. Starcie zakończyło się w 3 rundzie przez ciosy w parterze. 

Ewa Brodnicka vs Kamila Wybrańczyk na HIGH League 3. Czy Kamila wróci na zwycięskie tory? 

Wybrańczyk wraca po dwóch przegranych z rzędu. Pomimo złej passy, w jej rekordzie widnieje zwycięstwo przeciwko Kamili Smoguleckiej, którą poddała przez duszenie zza pleców. Doświadczenie w mieszanych sztukach walki leży po stronie “Kamiszki”. Jak myślicie, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? 

Do starcia dojdzie na gali High League 3 planowanej na 4 czerwca. Event odbędzie na sławnej Ergo Arenie. Bilety do kupienia na Eventim.pl.

Lista walk gali HIGH League 3 

  • Alberto „Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama