128
Views

FAME MMA 15 to kolejna gala mieszanych sztuk walki dla “freakfighterów”. Powraca wielu lubianych zawodników oraz “klatka rzymska”.

FAME MMA 15 – Lil Masti vs Linkimaster

Najbardziej elektryzującym pojedynkiem nadchodzącej gali jest bez wątpienia “main event”. Zmierzą się w nim Marta “Linkimaster” Linkiewicz i Aniela “Lil Masti” Bogusz. Obie zawodniczki stoczyły już w klatce jeden pojedynek. W 2019 roku lepsza okazała się Aniela, która wygrała po ciosach z Linkiewicz. Od tego czasu była “Sexmasterka” zbudowała nieskazitelny rekord 3-0, a w ostatnim pojedynku pokonała w formule Lethwei, Kamilę Smogulecką. Marta Linkiewicz walczyła w formule MMA już sześciokrotnie. Na gali FAME MMA 15 będzie próbowała zrewanżować się przeciwniczce za jedyną porażkę w swojej karierze. Linkimaster jest po serii 4 zwycięstw bez porażki. Pojedynek wyłoni mistrzynię “freakfightowej” organizacji.

Powrót Murańskich!

Na gali FAME MMA 15 dojdzie do powrotu na ring walecznej rodziny Murańskich. Jacek Murański stoczy na gali dwa pojedynki. Pierwszy z Tomaszem Matysiakiem aka “Szalonym Reporterem”, a drugą, rewanżową z Arkadiuszem Tańculą. Jacek Przegrał z Tańculą na gali FAME MMA 12, kiedy w nieprzepisowy sposób umyślnie faulował i trzymał się klatki. To nie jedyny pojedynek na gali, który stoczy Tańcula. Przed rewanżowym starciem ze starszym Murańskim, zmierzy się z Mateuszem. Będzie to ich drugie starcie w klatce FAME. W pierwszym lepszym zawodnikiem okazał się Arkadiusz Tańcula, który “wypunktował” młodego Murańskiego.

Pełna karta walk Fame MMA 15

Main event/Walka o pas królowej freak fights

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz

Co-main event/K1

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko

Boks

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek

Klatka rzymska/No time limit/MMA

  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel

Klatka rzymska/MMA

  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański

MMA

  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański

K1

  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek

K1

  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski

Walka dwóch na dwóch/MMA

  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław “Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak

Gdzie i jak oglądać Fame MMA 15?

Gala FAME MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia w Łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na event dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie od 100 zł. Dostęp do transmisji PPV do kupienia na famemma.tv. Start gali o godzinie 19:00.

Źródło zdjęć: portal FAME MMA.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.