Hardkorowy Koksu vs Robur WK – to się dzieje naprawdę!

Robert Bruneika aka Hardkorowy Koksu wraca do klatki MMA! Sympatyczny i lubiany kulturysta zmierzy się reprezentantem ekipy Warszawskiego Koksa Robertem Orzechowskim. Czy Wy też czekacie na walkę Hardkorowy Koksu vs Robur WK?

Hardkorowy Koksu po raz 4 w klatce! 

To już 4 raz, kiedy Robert Bruneika stanie w oktagonie by próbować swoich sił w formule MMA. Dotychczas w swojej karierze Hardkorowy Koksu zwyciężał dwukrotnie. Jego przeciwnikami wówczas byli Marcin Najman i Dawid Ozdoba. W ostatniej zawodowej walce na gali KSW 39 musiał uznać wyższość Popka monstera, który rozbił go ciosami w parterze.  

Debiut “Robura WK” 

Przeciwnikiem Bruneiki będzie dobrze znany w social mediach Robert Orzechowski. Robur jest jednym z założycieli kanału oraz firmy “WK Dzik”. Na gali High League 2 debiutował jego przyjaciel Michał Owczarzak, który przegrał po ciosach z Jarosławem Jarząbkowskim. Robur na swoich social mediach od dłuższego czasu wrzuca “content” związany ze sztukami walki.  

Reklama

High League 3 – Hardkorowy Koksu vs Robur WK

Hardkorowy Koksu wystąpi na gali High League 3. Założyciel federacji, Malik Montana udowadniał, że potrafi stworzyć widowisko sportowo-freakowe na najwyższym poziomie. Nadchodząca gala odbędzie się 4 czerwca w Ergo Arenie. 

Zapowiedź walki tutaj!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama