Connect
To Top

HP Neverstop Laser MFP 1200w – ekonomiczne urządzenie do biura

Przepis na sukces w biznesie? Odpowiednie zarządzanie budżetem. Dotyczy to nie tylko inwestycji, ale także codziennych kosztów eksploatacyjnych. Jeśli dana firma drukuje bardzo dużo dokumentów doskonale zdaje sobie sprawę, jak droga w utrzymaniu może być drukarka. HP Neverstop Laser MFP 1200w to ekonomiczne urządzenie do biura. Jak to możliwe? Ta “laserówka” jako pierwsza na świecie nie posiada wkładów. O tym, jak działa ten sprzęt dowiecie się czytając dalszą część tego artykułu. Zapewniam, będzie krótko i na temat.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Drukarki laserowe są zazwyczaj bardzo wydajne. Niestety odstraszać może cena tonerów. Co robimy w przypadku urządzeń atramentowych, jeśli chcemy oszczędzić na tuszach? Nabijamy kartridże. HP Neverstop Laser MFP 1200w oferuje właśnie taki sam sposób wymiany tonerów. No, prawie taki sam. Zasada jest jednak taka sama. Dzięki temu otrzymujemy ekonomiczne urządzenie do biura. Plusem jest też to, że nie tylko mamy do dyspozycji drukarkę, lecz także w przypadku testowanego modelu skaner i kopiarkę A4. Co ważne, nie jest to sprzęt dużych rozmiarów. Ba, można powiedzieć, że wręcz jest kompaktowym urządzeniem. To duża zaleta szczególnie w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma czas na umieszczenie dużego kombajnu. 

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.