141
Views

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy na rynku zadebiutuje nowy iPhone SE trzeciej generacji. Apple planuje wirtualną konferencję, która odbędzie się 8 marca. Co więcej, budżetowy smartfon nie będzie jedyną premierą, ponieważ na wydarzeniu zaprezentowane zostaną również nowe tablety iPad Air. 

Apple zadebiutuje iPhone SE 3 na początku marca

Wszyscy fani nowych technologii, a w szczególności tej spod znaku nadgryzionego jabłka mogą zarezerwować datę. 8 marca, czyli w dzień kobiet, Apple planuje wirtualną konferencję, na której zaprezentuje nowe urządzenia. Mowa tutaj oczywiście o budżetowym smartfonie iPhone SE 3.

Przeczytaj także: iPhone SE 3 na renderach. Premiera za rogiem?

iPhone SE 3 to urządzenie, które nie porwie nas pod względem wyglądu, jednak zachwyci pod kątem wydajności. Chipset Apple Bionic A15, który znajduje się w serii iPhone 13, zostanie zamknięty w obudowie, która zadebiutowała w 2017 roku. Jeśli przymknąć oko na aspekty wizualne, to trzecia generacja SE będzie tak samo wydajna, jak flagowce z systemem Android. Pozostaje tylko pytanie, czy ktoś w obecnych czasach skusi się na smartfon z grubymi ramkami, przyciskiem pod ekranem i pojedynczym aparatem? 

iphone se 3 apple ipad air
Nowy iPhone SE zadebiutuje 8 marca. Render: LetsGoDigital

Kilka wieści na temat przyszłych premier

Mark Gurman z Bloomberga podał, że 8 marca zobaczymy także inne urządzenia. Mowa tutaj o nowych tabletach z serii iPad Air. Tablety, tak samo, jak iPhone SE 3, będą wykorzystywany wydajny chipset Apple Bionic A15 oraz łączność 5G! Dodatkowo znajdziemy w nich 12-megapikselową kamerą przednią z ultraszerokokątnym obiektywem i Quad-LED True Tone. 

Dziennikarz zdradził również, że Apple szykuje się do premiery przynajmniej jednego komputera Mac. Ten miałby pojawić się na wiosnę, jednak nie ma pewności kiedy. Sugeruje się, że będą to Mac mini napędzane procesorami M1 Pro i M1 Max. MacBooki z procesorem M2 pojawią się pod koniec roku, kiedy Apple zaprezentuje ostatnie modele z procesorami M1 Pro i M1 Max.  

Źródło: MacRumors

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.