Site icon MenWorld.pl

JBL Reflec Flow – poczuj prawdziwą swobodę

Słuchawki dla aktywnych

Słuchawki JBL Reflec Flow to nowość w ofercie producenta słynącego z produkcji urządzeń audio. Reflec Flow to model, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz niesamowitym komfortem użytkowania. Słuchawki zostały wyposażone w funkcje, które przydadzą się w codziennym korzystaniu z urządzenia.

Reflec Flow zostały wyposażone w przyciski funkcyjne, które znajdują się na korpusie słuchawek użytkownik z łatwością może zmieniać utwór, bądź odbierać i kończyć połączenie. To nie wszystko, ponieważ JBL postanowił wyposażyć Reflec Flow w dostęp do asystenta głosowego. Producent wyposażył swój najnowszy produkt w kilka technologii, które sprawiają, że Reflec Flow to bardzo ciekawa opcja dla osób poszukujących nowych słuchawek. 

 

Nie tylko muzyka

JBL Reflec Flow zostały wyposażone w technologię Ambient Aware, która podczas słuchania ulubionych utworów pozwala słyszeć co dzieje się w otoczeniu użytkownika. Technologia ta nie tylko wpływa na jakość użytkowania, ale również zapewnia większe bezpieczeństwo. Kolejnym ciekawym dodatkiem jest technologia TalkThru, która pozwala na rozmowę bez konieczności zdejmowania słuchawek. 

Słuchawki JBL Reflec Flow przeznaczone są dla osób aktywnych, które nie wyobrażają sobie treningu bez muzyki. Dlatego też dla poprawienia komfortu producent wyposażył Reflec Flow w regulowane końcówki oraz wkładki Freebit w 3 rozmiarach. Takie połączenie sprawi, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu nawet przy bardzo energicznych ruchach. 

 

JBL Reflec Flow oferuje wysoką jakość dźwięku. Słuchawki wyposażone są w pojemny akumulator

Model ten oferuje wysoką jakość dźwięku, gdziekolwiek znajduje się użytkownik. Bez problemu poradzą sobie z różnymi gatunkami muzycznymi. Dodatkowo, słuchawki posiadają certyfikat wodoodporności IPX7. Z urządzeniami łączą się za pomocą Bluetooth 5.0. 

Oczywiście słuchawki posiadają na swoim wyposażeniu powerbank, który również skutecznie chroni słuchawki. Pojemność akumulatora samych słuchawek to 110 mAh i pozwala on na do 10 godzin słuchania muzyki. Powerbank posiada baterię o pojemności 850 mAh i jest w stanie całkowicie naładować słuchawki w niecałe 2 godzin. Ponadto, słuchawki posiadają funkcję szybkiego ładowania, która pozwala na uzyskanie godziny grania muzyki w jedynie 10 minut ładowania. 

Specyfikacja techniczna JBL Reflec Flow:

Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW

Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB

Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa

Impedancja przetwornika: 14 Ω

Moc nadajnika Bluetooth: < 9,5 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6

Wersja Bluetooth: 5.0

Typ akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)

Typ akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)

Zasilanie: 5 V, 1 A

Czas ładowania: < 2 godz. od pełnego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.

Masa: 85 g

 

JBL Reflec Flow – dostępność i cena

Reflec Flow dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-szarej, oraz biało-niebieskiej. Słuchawki JBL zostały wycenione na około 650 złotych. 

Exit mobile version