Zawieszenie Lewandowskiego! Tego Polak się nie spodziewał!

Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Wiadomo, dlaczego Lewandowski odszedł z Bayernu; Robert Lewandowski kontuzjowany! Jest źle!; Lewandowski wyleci ze składu FC Barcelony? Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Wiadomo, dlaczego Lewandowski odszedł z Bayernu; Robert Lewandowski kontuzjowany! Jest źle!; Lewandowski wyleci ze składu FC Barcelony?
Lewandowski wyleci ze składu FC Barcelony? Fot. FC Barcelona

Trybunał Administracyjny ds. Sportu Hiszpanii podjął decyzję w sprawie zawieszenia Lewandowskiego. Kara została zawieszona, co oznacza, że Polak zagra w najbliższym spotkaniu z Espanyolem!

Prowokujące gesty powodem zawieszenia

Robert Lewandowski ostatniego meczu przed wyjazdem na mistrzostwach świata 2022 nie wspomina zbyt dobrze. Polak spotkanie z Osasuną opuścił już w 30. minucie po obejrzeniu drugiego żółtego kartonika. Potem stwierdzono, że zawodnik opuszczając boisko, wykonywał nieprzyzwoite gesty w stronę arbitra i komentował jego zachowanie.

Jest decyzja w sprawie zawieszenia Lewandowskiego!
Fot. FC Barcelona

Efektem tego wszystkiego było zawieszenie zawodnika na cztery spotkania. Barcelona postanowiła odwołać się od tej kary i ubiegać się o jej zawieszenie. Trybunał Administracyjny ds. Sportu postanowił zbadać sprawę i okazało się, że kara ta została zawieszona.

Reklama

Przeczytaj także: Lewandowski zawieszony na cztery mecze? Chodzi o te gesty!

Kara Lewandowskiego zawieszona. Co dalej?

Jak podał oficjalny profil Barcelony na Twitterze, zawieszenie Lewandowskiego zostało unieważnione, co oznacza, że będzie on mógł zagrać w spotkaniu z Espanyolem. „Sąd rozstrzygający spory w Madrycie wydał środek zapobiegawczy przeciwko zawieszeniu nałożonemu przez sportowy sąd arbitrażowy.”

Jest decyzja w sprawie zawieszenia Lewandowskiego!
Jest decyzja w sprawie zawieszenia Lewandowskiego!

Nie jest jednak powiedziane, że zawieszenie Lewandowskiego zostanie całkowicie anulowane. W spotkaniu z Espanyolem Polak wybiegnie na boisko, jednak w kolejnych spotkaniach z Atletico Madryt i Getafe może on znaleźć się poza składem. O tym przekonamy się dopiero po oficjalnym komunikacie.

Źródło: FC Barcelona

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama