Connect
To Top

Klapki Kubota z Twoim projektem? Konkurs

Kubota razem z Embro, zaprasza do udziału w konkursie, w którym można zaprojektować Kuboty Premium i napisać z nami kolejny rozdział legendy klapków Kubota!

Klapki Kubota według Twojej wizji

Polska marka, posiadająca silną i oddaną społeczność, wsłuchuje się w jej potrzeby i wspierając idee otwartości, swobody oraz tolerancji zaprasza do współtworzenia kultowych klapków w duchu hasła: Kubota to nie klapki, to styl życia.

Najlepszy projekt zostanie wybrany przez jury i znajdzie się w oficjalnej sprzedaży! Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają zmysł tworzenia. Zarówno tych, co rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak i tych, którzy już mają trochę doświadczenia. Finalną wersję skierowaną do produkcji dopracujemy razem. Najważniejsza jest WIZJA.

Jak wziąć udział?

  1. Należy ściągnąć szablon klapków.
  2. Nałożyć na niego swój pomysł.
  3. Przesłać projekt w dowolnej formie (zdjęcie lub plik graficzny) pod adres konkurs@kubotastore.pl z dopiskiem “Konkurs Embro x Kubota”.

Na zgłoszenia czekamy do 12 września 2019 r.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.