130
Views

Komputery do gier zawsze prezentują ciekawy design, ale komputer gamingowy z klocków LEGO w stylu Halloween? Tego jeszcze nie było. Duńska firma z okazji Halloween zaprezentowała specjalny projekt, na którym chce się po prostu grać!

Komputer gamingowy z klocków LEGO prezentuje się obłędnie!

Komputer gamingowy z klocków LEGO to specjalny projekt duńskiej firmy, która przygotowała go z okazji zbliżającego się Halloween. Obudowa komputera oczywiście w pełni składa się z legendarnych klocków i elementów dekoracyjnych w postaci figurek i innych dodatków. Zamysłem projektu był upiorny dom, czyli coś, co kojarzy się z Halloween.

Przeczytaj także: Acer Swift Edge – nowy laptop z 16-calowym ekranem OLED

Obudowa komputera została zbudowana z ponad 20 000 klocków LEGO. Projekt ten dopracowany jest pod każdym szczegółem – znajdziemy tutaj m.in. okna, które świecą się na zielono, gargulce zdobiące wejście do domu, czy czarownice, które mają nadawać obudowie upiornego uroku. Komputer gamingowy z klocków LEGO prezentuje się po prostu niesamowicie!

Wydajny, szybki i… straszny

Komputer gamingowy z klocków LEGO został wyposażony w bardzo mocną specyfikację. W upiornym “budynku” znajdziemy procesor Intel Core i9-12900KF, czyli 16-rdzeniowy układ złożony z 8 rdzeni Performance-core i 8 rdzeni Efficient-Core oraz 24 wątków. CPU wspierany jest przez kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3090. Pecet jest mocny i z łatwością uruchomi najbardziej wymagające gry.

Oczywiście nie mogło zabraknąć chłodzenia wodnego, które idealnie dopełnia całokształt. Komputer gamingowy z klocków LEGO jest jednak jednorazową akcją, dlatego też miłośnicy gier i klocków nie będą mogli kupić zestawu.

Źródło: LEGO
Kategoria artykułu
Notebooki i komputery
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.