116
Views

Levi’s i Disney to marki, które znane są na całym świecie. Łączy ich nie tylko bogata historia, ale też kolaboracja, która dostępna będzie od 8 grudnia. LEVI’S X DISNEY MICKEY & FRIENDS to coś dla fanów obu tych legendarnych marek.

Współpraca między Levi’s i Disney to stylowa odzież, która na pewno wielu wprowadzi w nostalgię. Inspiracją do stworzenia kolorowej i żywej kolekcji odzieży Levi’s były oczywiście kultowe postacie Disney’a – Myszka Mikcey, Minnie i Goofy! LEVI’S X DISNEY MICKEY & FRIENDS pokazuje czym jest przyjaźń i jak kolorowe może być życie!

Kolekcja LEVI’S X DISNEY MICKEY & FRIENDS nostalgicznym powrotem do przeszłości

W nowej kolekcji LEVI’S X DISNEY dostępne są przede wszystkim bluzy z kapturem, koszule flanelowe, kurtki, t-shirty i retro akcesoria, na których przedstawione są postacie Myszki Mickey, Minnie i Goofy’ego. Pamiętne sceny z kreskówek opowiadających o przygodach naszych ulubionych bohaterów z dzieciństwa zdobią kurtki, koszulki i inne ubrania z kolekcji.

Grafiki przedstawione na ubraniach marki Levi’s są różnorodne pod względem stylu. Prezentują one ewolucję kultowych postaci z bajek i kreskówek amerykańskiej wytwórni na przestrzeni lat. Niecodzienny styl całej kolekcji na pewno przypadnie do gustu fanom Disneya.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Nowa kolekcja ubrań wydanych pod kolaboracją LEVI’S X DISNEY to szereg propozycji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Większość ubrań z kolekcji posiada pikowaną konstrukcję, która gwarantuje komfort i ciepło! Wśród LEVI’S X DISNEY znajdziemy między innymi kurtkę Reversible Bomber Jacket z pikowanymi rękawami i ilustracjami Disney’a w kolorze czarnym, bluzę Reversible Crewneck, która z jednej strony prezentuje kolorowe grafiki, a z drugiej wyhaftowane wizerunki Muszki Mickey, Minnie i Goofey’ego!

Oczywiście nowa kolekcja to również nowe modele spodni! Spodnie LEVI’S X DISNEY Levi’s 502 Taper na swojej prawej nogawce ma wizerunek Myszki Mickey! Kultowa para znajdzie się również na plecach dwustronnej kurtki Padded Reversible Trucker.

Nowa kolekcja LEVI’S X DISNEY MICKEY & FRIENDS będzie dostępna na stronie Levi.com od 8 grudnia 2020 roku.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe · Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.