Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad. Co oferuje?

Jazda w nieznane jest fascynująca, ale lepiej wiedzieć, gdzie dojedziesz i jaki jest ruch na drodze, prawda? Nawigajca TomTom w BMW Motorrad ułatwi jazdę kierowcom motocykli bawarskiej marki.
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad. Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.

Planujesz zakup motocykla? Jeśli będzie to nowy pojazd z Monachium możesz wiedzieć, że znajdzie się tam zaawansowane rozwiązanie pozwalające na skuteczne dotarcie do celu. Tak, dobrze analizujesz, nawigacja TomTom w BMW Motorrad będzie wyposażona nie tylko w mapy, ale również informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Co ciekawe, mówimy o globalnej linii BMW Motorrad.

Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.

Niezależnie od tego, czy planujesz zakup motocykla BMW z serii Adventure, Heritage czy innej linii modelowej, TomTom ogłosił, że dostarczy pakiet nawigacyjny do całej oferty BMW Motorrad. To oznacza, że kierowcy otrzymają innowacyjną, wbudowaną nawigację. Warto również wspomnieć o tym, że usługa informująca o ruchu w czasie rzeczywistym będzie dostępna na całym świecie na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Chcemy uczynić jazdę motocyklem bardziej ekscytującą, wygodną i bezpieczną poprzez poprawę jakości łączności i dostępności usług cyfrowych podczas jazdy. Nasza współpraca z TomTom pomaga nam poprawić wrażenia z jazdy, zapewniając najbardziej aktualne mapy, informacje o ruchu drogowym i wiodącą w branży nawigację stworzoną specjalnie dla naszych użytkowników

Reklama

Robert Hein, Head of ConnectedRide, BMW Motorrad
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.

Nawigacja TomTom w BMW Motorrad. Czym cechuje się to rozwiązanie?

Zacznijmy od tego, że rozszerzona współpraca sprawia, że klienci BMW Motorrad otrzymają pakiet TomTom Navigation SDK for Automotive, który będzie wyświetlany za pośrednictwem ekranu na kierownicy, a także aplikacji BMW Motorrad Connected. To sprawia, że posiadacze motocykli z Bawarii będą mogli w prosty sposób zaplanować podróż, a także sprawnie uzyskać informacje dotyczące trasy. Co ciekawe, korzystając z nawigacji TomTom w motocyklach BMW będziemy mogli otrzymywać informacje o zakrętach – to za sprawą funkcji prowadzenia po trasie.

Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.
Innowacyjna nawigacja TomTom w BMW Motorrad.

Oprócz tego aplikacja zapewnia dostęp do nawigacji w trybie offline. Warto również wspomnieć o tym, że rozwiązanie o którym wspominam charakteryzuje się zwiększonym zasięgiem, a także dużą dokładnością map. Wszystko po to, by kierowca czuł się bezpiecznie i komfortowo. Tak też powinno być. W końcu ma korzystać z niezawodnej nawigacji TomTom dla BMW Motorrad.

Od dziesięcioleci TomTom opracowuje rozwiązania, które poprawiają komfort jazdy motocyklistów. TomTom z dumą dostarcza niezawodną technologię nawigacyjną do BMW Motorrad i kontynuuje współpracę, aby rozwijać technologie dla branży motocyklowej oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa i komfortu kierowców

Mike Schoofs, Chief Revenue Officer, TomTom.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama