Marelli skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach

TomTom i Marelli łączą siły aby oferować zaawansowane i przyjazne użytkownikowi systemy informacyjno-rozrywkowe.
Marelli skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach Marelli skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach
Marelli skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach

Marka Marelli to popularny producent podzespołów i technologii mobilnych w sektorze motoryzacyjnym. Firma zdecydowała się na wybór TomTom, by ulepszyć oferowane rozwiązania informacyjno-rozrywkowe w samochodach sprzedawanych na całym świecie.

TomTom i Mitsubishi pozbędą się kierowcy? Pracują nad tym!
Marelli skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach

TomTom to doskonale znany producent nawigacji i ekspert w dziedzinie technologii geolokalizacji. Dowiedzieliśmy się, że firma nawiązała współpracę z Marelli, który jest z kolei wiodącym dostawcą technologii mobilnych dla sektora motoryzacyjnego. Włoskie przedsiębiorstwo podjęło się kooperacji z TomTom aby dostarczać producentom samochodów zaawansowane rozwiązania informacyjno-rozrywkowe do ich pojazdów.

Naszą wspólną wizją jest napędzanie innowacji oraz dostarczanie klientom i ich kierowcom jeszcze lepszych rozwiązań. Wspólnie stawiamy czoła najpilniejszym wyzwaniom związanym z cyfrowym kokpitem i umożliwiamy producentom samochodów przekształcenie doświadczeń kierowców w bardziej wydajny, zrównoważony i wyjątkowy sposób

Reklama

powiedział Benoit Joly, Senior Vice President of Automotive Sales, TomTom
Po jakich polskich miastach jeździmy najwolniej? TomTom pokazuje dane
Rozwiązania TomTom w nowych samochodach

Marelli i TomTom wspólnie przygotują rozwiązania informacyjno-rozrywkowe

Włoskie przedsiębiorstwo oferuje producentom samochodów platformę LeanConnect. Za sprawą współpracy z TomTom, ze wspomnianą platformą zostanie zintegrowany pakiet Digital Cockpit SDK. W skrócie: połączenie to sprawi, że system informacyjno-rozrywkowy wraz z telematyką będą oferowane jako jeden produkt. To sprawia, że Marelii zaoferuje swoim klientom rozwiązanie, które będzie obejmować nawigację TomTom z informacjami o ruchu drogowym, a także usługami EV.

w jakich polskich miastach jeździ się najwolniej
Włoskie przedsiębiorstwo skorzysta z rozwiązań TomTom w nowych samochodach

Warto również wspomnieć o tym, że TomTom Digital Cockpit SDK to rozwiązanie przetestowane, gotowe do użycia i w pełni opracowane. Dzięki temu można skupić się na tworzeniu oprogramowania oraz aplikacji dla konkretnej marki.

W Marelli jesteśmy zaangażowani w opracowywanie technologii, która oddaje moc personalizacji w ręce producentów samochodów i właścicieli pojazdów. Łącząc oprogramowanie TomTom oraz wiodącą w branży nawigację i technologię z naszą wiedzą specjalistyczną, możemy zaoferować klientom przystępne cenowo, kompletne i konfigurowalne rozwiązanie, które zaspokaja nowoczesne potrzeby motoryzacyjne, jednocześnie poprawiając wrażenia kierowców z jazdy.

Nathanael Sladek, Vice President of Electronic Systems Strategy and Product Management, Marelli
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama