Site icon MenWorld.pl

Niebo o północy na Netflix – oficjalny zwiastun

George Cloonej będzie reżyserem, a także odtwórcą jednej z ważniejszych ról filmu pod tytułem “Niebo o północy”, który na Netflix pojawi się 23 grudnia bieżącego roku. Na oficjalnym kanale na YouTube polskiego przedstawicielstwa usługi VOD pojawił się zwiastun, który sprawia, że coraz bardziej nie mogę doczekać się premiery tego filmu.

Niebo o północy na Netflix – co to za film?

Augustine, w którego rolę wciela się George Clooney jest naukowcem, który samotnie pracuje na Arktyce. Chce on za wszelką cenę powstrzymać Sully oraz pozostałych astronautów przed powrotem na Ziemię, gdyż doszło do tajemniczej katastrofy. Post apokaliptyczna opowieść jest adaptacją książki pod tytułem “Dzień dobry, północy”, której autorką jest Lily Brooks-Dalton. Oprócz Clooney’a na ekranie pojawią się między innymi Felicity Jones, David Oyelowo, Kyle Chandler, Tiffany Boone, a także Demian Bichir.

NIEBO O PÓŁNOCY — w roli głównej George Clooney | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zwiastun filmu

“Aether, zgłoś się” – tym wezwaniem rozpoczyna się oficjalny zwiastun filmu “Niebo o północy”. Niestety, nikt nie słyszy naukowca, który pracuje w obserwatorium. Co gorsze, również druga strona, a więc statek kosmiczny Eter próbuje nawiązać kontakt. Niestety, bezskutecznie. Załoga nie miała kontaktu z centrum kontroli lotów od trzech tygodni. Dlatego też Augustine musi za wszelką cenę skontaktować się z Sully i jej kompanami, ponieważ od tego będą zależeć dalsze losy Ziemi.

Czy film w reżyserii Clooneya będzie odebrany lepiej niż “Obrońcy skarbów” oraz “subrubicon”? Miejmy nadzieję, że trzy lata przerwy dadzą pozytywny efekt i pod koniec bieżącego roku zobaczymy na naszych ekranach świetny film, który zapamiętamy na długo.

Niebo o północy na Netflix - oficjalny zwiastun
Niebo o północy na Netflix - oficjalny zwiastun

Niebo o północy na Netflix – informacje

Data premiery: 23 grudnia 2020 r.

Reżyseria: George Clooney

Na podstawie powieści autorstwa: Lily Brooks-Dalton

Scenariusz: Mark L. Smith

Produkcja: Grant Heslov, p.g.a., George Clooney, p.g.a., Keith Redmon, Bard Dorros, Cliff Roberts

Producenci wykonawczy: Barbara A. Hall, Todd Shuster, Jennifer Gates, Greg Baxter

Zdjęcia: Martin Ruhe

Scenografia: Jim Bissell

Kostiumy: Jenny Eagan

Montaż: Stephen Mirrione 

Muzyka: Alexandre Desplat

Obsada: George Clooney, Felicity Jones, David Oyelowo, Tiffany Boone , Demián Bichir, Kyle Chandler, Caoilinn Springall

Exit mobile version