Nowa kolekcja Racer od Diverse
Nowa kolekcja Racer od Diverse

Nowa kolekcja Racer od Diverse

Wyścig trendów – nowa kolekcja Racer od Diverse

Zgodnie z ideą kolekcji Racer od Diverse, składa się ona z propozycji na pierwszy rzut oka delikatnie eklektycznych – połączenie sportowego luzu z miejską nonszalancją, w której znajdziemy wszystkie nieodłączne elementy garderoby na wakacyjne wyzwania, co więcej utrzymane
w najciekawszej kolorystyce sezonu.

Zróżnicowana liczba fasonów

Bluzy z kapturem to ponadczasowy symbol mody streetwear – zróżnicowana liczba fasonów, przedstawionych w ciekawej gamie kolorystycznej, subtelnie zaakcentowana nadrukami to perfekcyjny towarzysz drogi. Wśród oferty oko natychmiast przykuwają liczne propozycje T-shirtów, wykonanych z czystej bawełny. Elementy graficzne umieszczone na koszulkach to szczegółowo dopracowane printy, inspirowane ikonicznymi motoryzacyjnymi obiektami, utrzymane w kolorystyce zgodnej z ideą kolekcji. Klasyczne koszulki polo zyskują nowy wizerunek dzięki wariacji na temat projektów, udoskonalone delikatnymi akcentami kolorystycznymi – zestawione z beżowymi lub granatowymi bawełnianymi spodniami stworzą outfit wypełniony niewymuszoną elegancją.

Akcesoria

Asortyment proponowany przez markę Diverse proponuje również gamę akcesoriów takich jak paski czy czapki z daszkiem, które w subtelny sposób urozmaicą stylizację. Klasyczna paleta barw kolekcji skupiona jest na bieli i granacie, przeplata się równocześnie z żywymi, soczystymi odcieniami tworząc uniwersalną kolorystykę Racer.