Connect
To Top

Nowa odsłona Vans Era w kolekcji 3RA Vision Voyage

Vans stał się kultową marką dla sportów wyczynowych w 1976 roku, kiedy rodzina Van Dorena wypuściła pierwsze buty skate, model #95. Wytrzymała konstrukcja, ulepszone materiały i watowany zapiętek sprostały wymaganiom osób jeżdżących na deskorolce i stały się wzorem nie tylko dla butów stworzonych do sportów wyczynowych, ale także designerskiej, wieloelementowej konstrukcji.

Vans Era w kolekcji 3RA Vision Voyage

Dzisiaj model #95 znany jest jako Era, który jest stałym elementem kolekcji Vans dzięki reinterpretacji za pomocą różnych konstrukcji, wzorów oraz kolorów. Dzięki swojej długiej historii zakorzenionej w kulturze D.I.Y, model Era wykracza poza ograniczenia tradycyjnej formy butów za sprawą wprowadzenia minikolekcji Era 3RA Vision Voyage.

Kolekcję otwiera kultowy model Era w granatowym kolorze, ze ściegiem na każdym przecinającym się panelu. Dekoracyjne szwy i ich rozmieszczenie oraz składający się z trzech elementów język przekształca buty. Model Era 3RA posiada również trzy gumowe listewki z czarnym paskiem charakterystyczne dla Vans, warstwę gumy osłaniającą palce i trzywarstwowy zapiętek. Era 3RA będzie dostępna w trzech kolorach, w tym granatowym, czarnym i białym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media