76
Views

Co ciekawe nowe procesory Intela ( 13 generacja) zamiast na półkach sklepowych pokazały się do sprzedaży na czarnym rynku.

Nowe procesory Intela dostępne do kupienia na czarnym rynku
Nowe procesory Intela dostępne do kupienia na czarnym rynku

Nowe procesory mające zadebiutować jesienią tego roku, a już na czarnym rynku pojawiła się na sprzedaż próbka inżynieryjna, które to Intel wysyła swoim partnerom, aby dopracować finalny produkt. Procesor taki pojawił się na jednym z chińskich portali, a dokładniej mówimy o Intel Core i9-13900K, czyli topowej jednostce ze stajni niebieskich.

Nowe procesory Intela dostępne do kupienia na czarnym rynku
Oferta sprzedaży próbki inżynieryjnej nowego procesora Intela

Czy model sprzedawany na czarnym rynku jest prawdziwy?

Tego nie wiemy, bo nie ma możliwości sprawdzenia parametrów sprzedawanego procesora, ale sprzedawana sztuka może być autentyczna, chociażby z tego względu, że jakiś czas temu w Internecie został opublikowany test takiego procesora co jest dowodem na otrzymanie wyżej wspomnianych próbek inżynieryjnych przez partnerów Intela. Wracając do samej aukcji to wspomniany procesor został wystawiony za kwotę 2850 juanów, czyli 1900 złotych, co na ten moment jest naprawdę atrakcyjną ofertą.

Źródło: VideoCardz

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.