Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!
147
Views

W poniedziałek pojawi się promocja w Lidlu, dzięki której możecie kupić taniej urządzenie, które zmieni Wasze życie. Wszyscy ci, którzy nie bardzo lubią gotować, ale chcieliby od czasu do czasu zaskoczyć znajomych będą mieli okazję zdobyć sprzęt, który z amatora zrobi master chefa. No, prawie.

19.12, czyli w poniedziałek, pojawi się promocja w Lidlu na bardzo popularny sprzęt ułatwiający pracę w kuchni. Warto się nim zainteresować nie tylko ze względu na obniżoną o 300 złotych cenę, ale również przez to, że wspomniany robot kuchenny posiada wiele ciekawych funkcji, które zostały wprowadzone w “zaktualizowanej” wersji tego modelu. W skrócie, otrzymacie przede wszystkim 8-calowy wyświetlacz, 10-stopniową regulację prędkości oraz możliwość gotowania z instrukcją wideo. Łatwiej się już chyba nie da.

Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!
Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!

Od poniedziałku promocja w Lidlu. W końcu przyrządzisz coś innego niż tosty z szynką i serem

Żarty żartami, ale wiele osób faktycznie zachęca do zakupu tego sprzętu, gdyż podobno on bardzo ułatwia “życie w kuchni”. W skrócie, SILVERCREST Monsieur Cuisine Smart, bo o nim mowa to urządzenie, które pomaga w przygotowaniu wielu dań, takich jak np.:

 • zupy
 • dania warzywne
 • sosy
 • smoothie
 • dania mięsne
 • makarony
 • ryby
 • dżemy
 • produkty mączne

Oczywiście, lista ta jest znacznie dłuższa. Co ciekawe, w zestawie otrzymujemy tak zwaną funkcję Cooking-pilot, która jak sama nazwa sugeruje, jest naszym “pomocnikiem” podczas gotowania. A jest w czym wybierać, bowiem producent udostępnia ponad sześćset przepisów, a każdy z nich jest wyposażony w instrukcję krok po kroku.

O tym, czy warto wybrać się do Lidla po wspomniany robot musicie sami zdecydować. Ja przede wszystkim chciałem Was poinformować, że od poniedziałku w Lidlu (mowa o 19.12.2022) zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i on-line trafi wspomniany sprzęt, który będzie wyceniony na 2199 zł. Jego cena została obniżona o 300 zł. Mamy więc nieco ponad 10% rabatu, a więc można rozważyć zakup. Akurat przed świętami.

Co ciekawe, model ten jest naprawdę rozbudowanym robotem ułatwiającym gotowanie. Analizując jego specyfikację techniczną, mamy do dyspozycji nie tylko sprzęt, który faktycznie ułatwia laikom przygotowanie różnych potraw. To także interesujące rozwiązanie dla fanów gadżetów. Dlaczego? Chodzi między innymi o możliwość sterowania głosowego z wykorzystaniem Google Assistant. Oprócz tego, SILVERCREST Monsieur Cuisine Smart łączy się z naszym domowym Wi-Fi, aby na bieżąco pobierać nowe, comiesięczne aktualizacje przepisów. Dostajemy także aplikację do pobrania na nasze smartfony, aby np. ocenić przepisy, a także przygotować listę zakupów.

Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!
Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!

Jeśli chodzi o typowe rozwiązania techniczne, mamy do dyspozycji miskę do mieszania o pojemności 4,5 litra. Maksymalna pojemność napełniania wynosi 3 litry. Dodatkowo otrzymujemy wkład do gotowania, nasadkę do ubijania, pokrywę z otworem, nasadkę do gotowania na parze, wkład. ostrzami i szpatułkę.

Ogólnie, przyznam szczerze, że nie korzystałem nigdy z takiego sprzętu, aczkolwiek czytając o nim coraz częściej dochodzę do wniosku, że warto byłoby przygotować jego test. Kto wie, może się do niego przekonam?

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii kulinaria.

Chcesz nabyć konsolę Atari albo Mega Drive? Śpiesz się więc do... Lidla?
Od poniedziałku promocja w Lidlu, na którą czekali Polacy!
Kategoria artykułu
AGD i RTV
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

  Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.