129
Views

Niektórzy spodziewali się awansu Tajskiego kierowcy do lepszej ekipy, a tymczasem Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem.

[OFICJALNIE] Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem
[OFICJALNIE] Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem

Zespół Williamsa potwierdził, że ich aktualny kierowca Alex Albon będzie nadal się ścigać dla nich w sezonie 2023. Informację potwierdził też sam zainteresowany w swoich mediach społecznościowych.

Jestem naprawdę podekscytowany pozostaniem w Williams Racing na sezon 2023 i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co możemy osiągnąć jako zespół w pozostałej części tego sezonu i w przyszłym roku. Zespół osiągnął w tym roku pewne duże zyski i ekscytujące jest kontynuowanie tej podróży i dalsze wspólne rozwijanie naszej wiedzy. – Alex Albon

Alex jest wspaniałym kierowcą i cenionym członkiem Williams Racing, więc cieszymy się, że możemy potwierdzić, że będziemy z nim współpracować długoterminowo. Alex wnosi świetną mieszankę umiejętności i wnikliwej wiedzy, która pomoże zespołowi odnieść większy sukces w przyszłości. Jest zaciętym zawodnikiem, okazał się popularnym i lojalnym członkiem zespołu i cieszymy się, że zapewni nam stabilną bazę, aby kontynuować rozwój w tej nowej erze samochodów F1. – szef zespołu Jost Capito

Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem. Kto będzie jego kolegą z ekipy?

Na ten moment jego kolega z zespołu nie jest znany. Aktualny partner, czyli Nicholas Latifi prawdopodobnie pożegna się ze swoim miejscem, a także z królową motorsportu, bowiem już ogromne pieniądze wypłacane przez jego sponsorów nie wystarczają, aby zakryć jego marne rezultaty, które wykręcił na przestrzeni lat.

Źródło: F1

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Kategoria artykułu
Sport
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.