Connect
To Top

ORLEN wprowadza carsharing na stacje w Trójmieście

60 stacji paliw ORLEN, na których dostępna jest usługa carsharingu i 95 dedykowanych miejsc parkingowych – tak obecnie wygląda oferta Koncernu w zakresie usługi wynajmu aut na minuty, realizowana we współpracy z firmą Traficar. W związku z ambicją Koncernu do odpowiadania na aktualne trendy w mobilności, z usługi carsharingu będą mogli skorzystać również klienci stacji paliw w Trójmieście.

Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, a teraz Trójmiasto

W momencie naszego zaangażowania w projekt usługa carsharingu była dostępna dla klientów w Krakowie i w Warszawie. Tylko od czerwca br. usługa objęła też stacje we Wrocławiu, Poznaniu, a teraz w Trójmieście i dziś już 60 stacji pod marką ORLEN może zaoferować opcję wynajmu aut na minuty. To pokazuje jak dynamicznie rozwija się ta usługa. Nasi Klienci to doceniają – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej, PKN ORLEN.

 

Carsharing na stacjach paliw ORLEN

Wprowadzenie carsharingu na stacje paliw ORLEN stanowi możliwość zapewnienia klientom dodatkowych korzyści w ramach korzystania z bogatej oferty na obiektach Koncernu. Współpraca z Traficar jest także doskonałą okazją do promocji atrakcyjnej oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. Podobnie, jak w przypadku pozostałych miast, w których funkcjonuje usługa, również w Trójmieście, PKN ORLEN zapewni paliwo dla floty Traficar, a także będzie świadczył dodatkowe usługi, np. myjni.

 

Traficar i PKN Orlen

W ramach dotychczasowego zaangażowania w projekt, PKN ORLEN wziął udział m.in. akcji #podaj dalej, gdzie na użytkowników floty Traficar czekały w autach kupony na gratisowe śniadania. Jednocześnie Koncern stale rozwija część promocyjną, dostępną w aplikacji dla wszystkich wynajmujących auta na minuty. W najbliższym czasie przewidywane są kolejne, atrakcyjne oferty dedykowane użytkownikom Traficar.

 

Źródło: informacja prasowa Orlen

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media