ORLEN wprowadza carsharing na stacje w Trójmieście

Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, a teraz Trójmiasto

W momencie naszego zaangażowania w projekt usługa carsharingu była dostępna dla klientów w Krakowie i w Warszawie. Tylko od czerwca br. usługa objęła też stacje we Wrocławiu, Poznaniu, a teraz w Trójmieście i dziś już 60 stacji pod marką ORLEN może zaoferować opcję wynajmu aut na minuty. To pokazuje jak dynamicznie rozwija się ta usługa. Nasi Klienci to doceniają – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej, PKN ORLEN.

 

Carsharing na stacjach paliw ORLEN

Wprowadzenie carsharingu na stacje paliw ORLEN stanowi możliwość zapewnienia klientom dodatkowych korzyści w ramach korzystania z bogatej oferty na obiektach Koncernu. Współpraca z Traficar jest także doskonałą okazją do promocji atrakcyjnej oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. Podobnie, jak w przypadku pozostałych miast, w których funkcjonuje usługa, również w Trójmieście, PKN ORLEN zapewni paliwo dla floty Traficar, a także będzie świadczył dodatkowe usługi, np. myjni.

 

Traficar i PKN Orlen

W ramach dotychczasowego zaangażowania w projekt, PKN ORLEN wziął udział m.in. akcji #podaj dalej, gdzie na użytkowników floty Traficar czekały w autach kupony na gratisowe śniadania. Jednocześnie Koncern stale rozwija część promocyjną, dostępną w aplikacji dla wszystkich wynajmujących auta na minuty. W najbliższym czasie przewidywane są kolejne, atrakcyjne oferty dedykowane użytkownikom Traficar.

 

Źródło: informacja prasowa Orlen

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Discord będzie płatny? Tak, spodziewajcie się abonamentu

A jednak, stało się. Discord będzie płatny. Na szczęście...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Onana opuścił zgrupowanie Kamerunu. Bramkarz… się obraził?

W reprezentacji Kamerunu nie dzieje się najlepiej. Bramkarz Andre...

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!