84
Views

Manchester United ma nowe wyjazdowe koszulki

Koszulka wyjazdowa ma swoją premierę jeszcze przed wersją domową. Utrzymana jest w ciemnym odcieniu niebieskiego, a całość uzupełniają czerwone detale – herb klubu, trzy paski oraz logo adidas. Na kołnierzyku, po wewnętrznej stronie koszulki Manchester United znajdziemy także wyhaftowany przydomek – „Red Devils”.

MU16_2000x1000_PR_JM

Do sprzedaży trafią różne wersje stroju – zarówno replika jak i najwyższy model meczowy, także z długimi rękawami. Będzie można zakupić również wersję dla dzieci oraz kobiet. W skład zestawu wchodzą ciemnoniebieskie spodenki i getry.

 

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.