Innowacyjne pokrycie dachowe 2w1 – Fotowoltaika jest aktualnie najbardziej modną i opłacalną dziedziną nauki i techniki. Szacuje się, że 1 kWp instalacji fotowoltaicznej wyprodukuje w ciągu roku około 1000 kWh energii. W dzisiejszych czasach każdy z nas może posiadać własną, prywatną mikroelektrownię i uniezależnić się od dostawcy prądu. Panele fotowoltaiczne montowane na dachu lub gruncie są opcją powszechnie znaną, lecz w SunRoof promujemy innowacje na miarę XXI wieku.

Panele fotowoltaiczne wmontowane w dachówkę?

Słońce jest ekologicznym źródłem energii, które samoistnie się odnawia i nie da się go zużyć. W celu maksymalizacji poboru energii ze słońca, postawiliśmy na SunRoof. Jest to solarny dach 2w1, który na całej swojej powierzchni ma wmontowane moduły fotowoltaiczne. To najbardziej efektywna propozycja na rynku.

SunRoof – dach przyszłości

Dach solarny to ostatni przebój na rynku fotowoltaicznym. SunRoof to bezpieczne i trwałe rozwiązanie – panele fotowoltaiczne kładzione w formie dachówki prezentują się wyjątkowo estetycznie i produkują w 100% darmowy prąd. Poszycie składające się z modułów monokrystalicznych typu glass-glass wygląda stylowo i nowocześnie, a przy tym jest wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne. Bezpieczeństwo i design rodem ze Szwecji – najwyższa jakość fotowoltaiki w SunRoof jest dostępna dla każdego.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii biznes.

Mikroelektrownia fotowoltaiczna SunRoof

Połączenie stylowego pokrycia dachowego z instalacją solarną to unikalne rozwiązanie. Dachy solarne 2w1 są zbudowane z najwyższej klasy paneli krzemowych – ogniwa fotowoltaiczne produkują prąd na całej powierzchni dachu. SunRoof zapewnia solidne zadaszenie i produkuje czystą energię elektryczną, a także izoluje i wentyluje nieruchomość. Ma unikalny design i staje na podium najbardziej ekologicznych rozwiązań fotowoltaicznych ostatnich lat.

W SunRoof lubimy mnożyć korzyści. Nasze dachy solarne to rozwiązanie tańsze niż tradycyjne pokrycie dachu panelami fotowoltaicznymi. Stawiając na SunRoof wyeliminujesz rachunki za prąd, ponieważ sam dla siebie będziesz produkował bezpłatną energię elektryczną, a Twoja nieruchomość zyska dzięki temu na wartości.

Panele fotowoltaiczne SunRoof – funkcjonalność

SunRoof składa się z ultra lekkich i ultra cienkich paneli fotowoltaicznych, a ogniwa słoneczne to integralna i zewnętrzna część pokrycia dachowego. Autorski system montażowy SunRoof został przetestowany przez instytut badawczy RISE – zbadał nasz dach solarny pod kątem wymagań dotyczących warstw powierzchniowych według szwedzkich standardów i potwierdził najwyższą jakość SunRoof. Instalacja dachu solarnego trwa tylko 1-2 dni.

SunRoof to dach ponadprzeciętnie wytrzymały, wolny od mikropęknięć i posiadający ognioodporność klasy A, więc to inwestycja na dziesięciolecia. Nasze dachy cechuje bezramkowa konstrukcja, a nano powłoka zastosowana w procesie obróbki anty-refleksyjnej zapewnia powierzchnię, z której spływają zabrudzenia, więc są wyjątkowo proste w utrzymaniu.

Każdy z nas może uzyskać dostęp do energii słonecznej dzięki dachom solarnym 2w1 od SunRoof. Twój dom może się stać zieloną elektrownią już dziś.