Connect
To Top

Philips PUS8303 recenzja telewizora z Androidem i Ambilight

Pomimo, tego że telewizja powoli traci na swojej atrakcyjności i w naszych domach zaczynają królować serwisy streamingowe takie jak Netflix, HBO GO czy Showmax, to dalej potrzebujemy urządzenia, które będzie wyświetlało wideo w bardzo wysokiej jakości. Telewizor znajduje się w większości z naszych domów i bardzo często jest centralnym punktem salonu. Warto więc wyposażyć się w urządzenie, które nie tylko będzie zachwycać swoim wyglądem, ale również będzie oferować wyświetlanie obrazu na najwyższym poziomie. Takim właśnie jest z pewnością Philips PUS8303, który mieliśmy okazję testować. Telewizor ten występuje w czterech rozmiarach – 49”, 55”, 65” oraz 75” i wyposażony został w matryce Ultra HD IPS.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wygląd

Do naszej redakcji zawitała najmniejsza, 49-calowa wersja telewizora Philips PUS8303 w. Zaraz po wyjęciu sprzętu z pudełka, możemy zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z produktem półki premium. Na pierwszy rzut oka widać, że Philips użył tutaj bardziej prestiżowych materiałów. Ekran otoczony dość grubą jak na dzisiejsze standardy ramką, która wykonana jest z metalu, na którą nałożony został efekt szczotkowania. Całokształt prezentuje się bardzo dobrze i z pewnością przedstawia telewizor w lepszym świetle jeśli chodzi o design. Śmiało można powiedzieć, że model wyróżnia się na tle innych telewizorów dostępnych na rynku.

Bardzo fajnie prezentuje się podstawa telewizora, gdyż wygląda jakby była wykonana ze szkła. Całość prezentuje się bardzo dobrze, wszystko pasuje do siebie na każdej płaszczyźnie i przede wszystkim takie zastosowanie jest bardzo praktyczne, gdyż największym atutem podstawy jest to, że dzięki jej rozmieszczeniu telewizor możemy położyć również na mniejszych meblach. Philips nie użył tutaj dwóch nóżek po obu końcach TV przez które często kupujący muszą się zastanawiać czy dany model zmieści się na półce, która posiadają w swoim mieszkaniu czy też nie.

Na tylnej części Philipsa PUS8303 znajdziemy oczywiście udostępnione do dyspozycji użytkownika wszelkiego rodzaju porty oraz złącza. Bardzo fajnym elementem, który jednocześnie podkreśla podejście producenta do jakości dźwięku wydobywającego się z jego telewizorów jest duży głośnik niskotonowy, który zapewnia nam doznania dźwiękowe na najwyższym poziomie.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media