Philips PUS8303

Philips PUS8303 recenzja telewizora z Androidem i Ambilight

Wygląd

Do naszej redakcji zawitała najmniejsza, 49-calowa wersja telewizora Philips PUS8303 w. Zaraz po wyjęciu sprzętu z pudełka, możemy zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z produktem półki premium. Na pierwszy rzut oka widać, że Philips użył tutaj bardziej prestiżowych materiałów. Ekran otoczony dość grubą jak na dzisiejsze standardy ramką, która wykonana jest z metalu, na którą nałożony został efekt szczotkowania. Całokształt prezentuje się bardzo dobrze i z pewnością przedstawia telewizor w lepszym świetle jeśli chodzi o design. Śmiało można powiedzieć, że model wyróżnia się na tle innych telewizorów dostępnych na rynku.

Bardzo fajnie prezentuje się podstawa telewizora, gdyż wygląda jakby była wykonana ze szkła. Całość prezentuje się bardzo dobrze, wszystko pasuje do siebie na każdej płaszczyźnie i przede wszystkim takie zastosowanie jest bardzo praktyczne, gdyż największym atutem podstawy jest to, że dzięki jej rozmieszczeniu telewizor możemy położyć również na mniejszych meblach. Philips nie użył tutaj dwóch nóżek po obu końcach TV przez które często kupujący muszą się zastanawiać czy dany model zmieści się na półce, która posiadają w swoim mieszkaniu czy też nie.

Na tylnej części Philipsa PUS8303 znajdziemy oczywiście udostępnione do dyspozycji użytkownika wszelkiego rodzaju porty oraz złącza. Bardzo fajnym elementem, który jednocześnie podkreśla podejście producenta do jakości dźwięku wydobywającego się z jego telewizorów jest duży głośnik niskotonowy, który zapewnia nam doznania dźwiękowe na najwyższym poziomie.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Leasing samochodowy
Leasing bez wpłaty własnej