173
Views

Zawodnik UFC, Paddy Pimblett w bardzo oryginalny sposób odpowiedział “hejterowi”. Pokazał mu wymowny gest!

Paddy “The Buddy” Pimblett

Zawodnik z Liverpolu to chyba najbardziej niepozorny sportowiec zakontraktowany u Amerykańskiego giganta. Ten młody wojownik obstrzyżony na grzybka to jeden z ciekawszych prospektów jakie na nadchodzące lata posiada UFC. Paddy to zawodnik z krwi i kości, co udowadniał w poprzednich pojedynkach. Nadchodzące starcie z Jordanem Leavittem to druga walka pod sztandarem UFC. Młody Brytyjczyk po raz kolejny będzie chciał udowodnić, że w “lidze mistrzów” nie znalazł się przez przypadek.

Pośladki odpowiedzią na hejt!

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych o tuszy Paddiego było dość głośno. Zawodnik udostępniał materiały, na których lekko mówiąc… odbiegał od swojej kategorii wagowej (70kg). Taki “luz” między walkami nie obył się bez ostrych komentarzy, które sugerowały że Paddy może mieć problem ze zrobieniem limitu przy okazji najbliższego pojedynku.

Ceremonia ważenia przed sobotnią galą UFC w Londynie nie przyniosła rozczarowań. Brytyjczyk dopełnił limitu, a na “pohybel” nieprzychylnym pokazał gołe pośladki i wykrzyczał by ci “pocałowali go w d***”. Wideo udostępniła organizacja UFC za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło zdjęć: portal mmanews.com, portal bbc.sport.com.

Tagi:
· ·
Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.