100
Views

Już dziś, 11 listopada o godzinie 20:45 rozpocznie się towarzyskie spotkanie z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy: Polska – Ukraina. Jaki skład na mecz przygotował Jerzy Brzęczek? Sprawdźmy, kogo zobaczymy dziś na boisku.

W środę, 11 listopada, a więc w święto Niepodległości nasi rodacy spotkają się z sąsiadami podczas towarzyskiego meczu piłki nożnej. Znamy już skład reprezentacji Polski. Kto wyjdzie na boisko z Ukrainą? Jerzy Brzęczek postanowił sprawdzić kilku zawodników. Co ciekawe, w podstawowym składzie znajdzie się Arek Milik, który ma spore problemy z obecnym pracodawcą.

Polska – Ukraina. Jaki skład na mecz?

Na bramce stanie Łukasz Skorupski. Bronić naszego pola karnego będą: Robert Gumny, Sebastian Walukiewicz, Paweł Bochniewicz i Maciej Rybus. Z kolei na pomocy pojawią się Przemysław Płacheta, Mateusz Klich, Jacek Góralski oraz Piotr Zieliński. Atakować bramkę naszego rywala będzie Krzysztof Piątek oraz Arkadiusz Milik. Co sądzicie o tym składzie?

Gdzie oglądać mecz?

Przypomnijmy, że spotkanie Polska – Ukraina, które rozgrywanie jest 11 listopada o godzinie 20:45 można oglądać zarówno w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej, Polsat Sport, jak również za pośrednictwem portalu sport.tvp.pl. Istnieje również możliwość oglądania rywalizacji obu drużyn za pomocą platformy Ipla.tv, jednak wymaga to uiszczenia opłaty wynoszącej pięć złotych. Mecz w TVP komentować będą Dariusz Szpakowski i Jacek Zieliński. Z kolei oglądając spotkanie za pośrednictwem Polsatu będziemy mogli usłyszeć głosy Bożydara Iwanowa oraz Jerzego Engela.

Co prawda na zdjęciu głównym widnieje PGE Narodowy, jednak mecz (w sumie z wiadomych przyczyn) będzie rozgrywany na równie pięknym obiekcie, a mianowicie na Stadionie Śląskim, który znajduje się w Chorzowie. Warto również zauważyć, że początkowo spotkanie Polska – Ukraina miało być rozegrane 31 marca 2020, jednak zostało przełożone ze względu na pandemię COVID-19.

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.