Polska w Lidze Narodów. Ta statystyka pokazuje, jak jest źle!

Polska w Lidze Narodów nie wygląda najlepiej. Wczorajsza porażka z Holandią tylko to potwierdziła. Niestety, statystyki pokazują, że nasza reprezentacja jest na szarym końcu, jeśli chodzi o tracenie bramek. Więcej straciła jedynie Litwa!

Mecz z Walią ostatnią szansą na pozostanie w elitarnym gronie

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj mecz z Holandią. Osoby, które oglądały to spotkanie, mogą potwierdzić, że podopieczni Czesława Michniewicza nie wyglądali na boisku za dobrze. Pełno strat w środku boiska, zwłaszcza tych niewymuszonych. Brak pewności siebie przy wyprowadzaniu piłki czy ciągu na bramkę przy kontratakach sprawił, że spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Holendrów.

Polska w Lidze Narodów. Ta statystyka pokazuje, jak jest źle!
Fot. PZPN

Przeczytaj także: Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Niestety, Mistrzostwa Świata w Katarze coraz bliżej, a po naszej drużynie narodowej nie widać jakichkolwiek pozytywnych przesłanek. Porażka z Holandią tylko obnażyła nasze słabość. Pozytywnie można ocenić chyba jedynie Piotra Zielińskiego, który wyróżniał się na boisku wśród Biało-Czerwonych. Polska w Lidze Narodów nie gra najlepiej i potwierdzają to statystyki. Mecz z Walią jest ostatnią szansą na pozostanie w dywizji A. W grę wchodzi tylko zwycięstwo!

Polska w Lidze Narodów traci grad bramek

Polska w Lidze Narodów gra obecnie w najwyższej dywizji i jeśli w niedzielę nie wygra z Walią, to spadnie ona o do dywizji B. Dlatego też najbliższy mecz jest tak ważny. Niestety, statystyki nie napawają optymizmem, bo jak się okazuje, Polska traci najwięcej bramek w obecnej dywizji, a w całych rozgrywkach gorsi pod tym względem są tylko Litwini.

Reprezentacja Polski w obecnych rozgrywkach Ligi Narodów dotychczas straciła aż dwanaście bramek! Takiego wyniki nie ma nikt w dywizji A! W całych rozgrywkach więcej bramek stracili jedynie Litwini. Przeciwnicy do ich bramki trafili trzynaście razy. Warto jednak podkreślić, że reprezentacja Litwy gra w dywizji C.

Źródło: opr. wł./ Sport.pl/ Fot. PZPN

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Polska vs Holandia. Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów?

Reprezentacja Polski powoli przygotowuje się od Mistrzostw Świata w...

Tak Polska zagra z Holandią! Oto skład Biało-Czerwonych!

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w...

Elektryczne Volvo XC90 określi stan trzeźwości kierowcy i wykona odpowiednie ruchy

Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest niedozwolone i najczęściej...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj