Powołania Santosa na Wyspy Owcze i Albanię! [LISTA]

polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory" polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
Robert Lewandowski w meczu reprezentacji Polski. Fot. MenWorld

Atmosfera wokół reprezentacji Polski nie jest zbyt dobra i wydaje się, że trudno będzie odbudować pozytywny wizerunek drużyny narodowej. Sprawa awansu po porażce z Mołdawią się skomplikowała, jednak nie jest czymś nieosiągalnym. Oto powołania Santosa na najbliższe mecze z Wyspami Owczymi i Albanią.

Powołania Santosa na najbliższe mecze

7 września reprezentacja Polski zmierzy się z Wyspami Owczymi, a trzy dni później zagra z Albanią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 rozgyrwanych w Niemczech. Oto powołania Santosa na najbliższe mecze eliminacyjne:

Powołania Santosa na Wyspy Owcze i Albanię!
Powołania Santosa na Wyspy Owcze i Albanię! Źródło: Łączy Nas Piłka

Reprezentacja Polski skompromitowała się w Mołdawii

Już dawno kibice reprezentacji Polski nie doświadczyli takiego wstydu, jaki pokazała drużyna narodowa w Mołdawii. Wydawało się, że mecz ten okaże się spacerkiem i pierwsze 45. minut na to wskazywało. Drużyna prowadzona przez Santosa po gwizdku kończącym pierwszą połowę prowadziła 2:0 i nic nie zwiastowało kataklizmu, jaki czekał ich w drugich 45. minutach.

Reklama

Przeczytaj także: Raków w Lidze Europy. Potencjalni rywale to wielkie marki!

W drugiej połowie oglądaliśmy zupełnie inne drużyny. Wyglądało to tak, jakby Mołdawia znajdowała się w pierwszej trzydziestce rankingu UEFA, a Polska bliżej 200 miejsca. Polacy otrzymali trzy ciosy, które pogrzebały szansę na zwycięstwo. Niestety, porażka 3:2 w Mołdawii sprawiła, że sprawa awansu mocno się skomplikowała, jednak nie jest niemożliwa.

Zapytał trenera o ważną rzecz. Jego reakcja mówi wszystko.; Powołania Santosa na Wyspy Owcze i Albanię!
Powołania Santosa na Wyspy Owcze i Albanię!

Źródło: Łączy Nas Piłka

Reklama