Dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Nieocenioną pomocą w codziennych zadaniach może być pojazd firmowy. Bezpieczny, niezawodny i wygodny samochód, który będzie towarzyszył w podróżach służbowych, można dostać od ręki i bez setek papierów. Właśnie tak działa nowoczesny leasing. Wybierz elastyczną ofertę leasingu dla firm, która odpowiada potrzebom Twojej firmy.

Innowacyjne podejście do leasingu dla firm

Nowoczesny leasing powinien działać na zasadzie zakupów w sieci. Dostęp do Internetu umożliwia obecnie załatwianie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu. Jak to działa w przypadku samochodów na firmę? Najlepszym przykładem takiej usługi jest platforma mAuto, która umożliwia intuicyjne wyszukiwanie atrakcyjnych ofert leasingu w zaledwie kilka kliknięć.

Dzięki prostemu w obsłudze kalkulatorowi można dostosować warunki umowy do indywidulanych potrzeb. Ponadto wygodna wyszukiwarka ofert leasingu dla firm pozwala określić formę finansowania, okres umowy oraz dodatkowe warunki, jak np. ubezpieczenie samochodu. Na stronie znajdziesz auta najpopularniejszych marek, m.in.: Audi, Hyundai czy Seat. Każdy z prezentowanych modeli posiada dokumentację i szczegółowy opis wyposażenia.

Wszystkie kroki zajmują nie więcej niż kilka minut. Po wybraniu samochodu online można przystąpić do podpisania umowy. Ocena wniosku jest oparta na przejrzystych i uproszczonych procedurach. W razie potrzeby możesz też skorzystać z pomocy konsultanta. Wizyta w salonie nie będzie konieczna na żadnym etapie procedury, a wybrany pojazd zostanie dostarczony pod wskazany adres za darmo.

Finansowanie auta – elastyczne dla każdego

Platforma mAuto oferuje klientom kilka opcji finansowania firmowego pojazdu. Najpopularniejszą z nich jest leasing. Ten wariant umożliwia korzystanie z samochodu w zamian za niewielką opłatę comiesięczną. Wysokość składki zależy od czasu trwania umowy oraz ewentualnej, dobrowolnej opłaty wstępnej. W ratach pokrywana jest wartość pojazdu. Gdy okres leasingu zakończy się, samochód możesz wykupić po minimalnej wartości.  

Drugą możliwością po leasingu dla firm jest najem. W tym przypadku wysokość rat będzie niższa, ponieważ spłacasz tylko utratę wartości auta. Po wygaśnięciu umowy można zrezygnować z pojazdu, zakupić go za ustaloną stawkę lub podpisać umowę na kolejny. To doskonała opcja dla osób, które szukają aut z najnowszych roczników i nie chcą obciążać się większymi wydatkami.

Jaki samochód firmowy wybrać?

mAuto to przyjazna użytkownikowi platforma, która przypomina wirtualny salon samochodowy. W ramach oferty leasingu dla firm możesz wybierać spośród wielu popularnych modeli. Które auta najlepiej sprawdzą się do realizacji zadań w firmie? Warto postawić na pojazd, który będzie komfortowy, dynamiczny i pojemny. Właśnie z tego powodu ważne miejsce w ofercie zajmują samochody typu SUV, takie jak Hyundai Kona i Hyundai Tucson. Świetnie sprawdzą się zarówno w jeździe po mieście, jak i w dłuższych trasach.

Model Tucson to najlepiej sprzedający się SUV wśród aut Hyundai. Najnowsza generacja swój sukces zawdzięcza dynamicznej i futurystycznej formie, imponującej przestrzeni 1591 cm3 oraz zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym. Systemy bezpieczeństwa, w tym asystent unikania kolizji czołowych, dają pełne poczucie ochrony. Pojazd wyróżnia się większym i szerszym nadwoziem niż jego poprzednik oraz dużym, wielofunkcyjnym ekranem i zaawansowanym wyświetlaczem dla kierowcy.

Kompaktowy samochód Hyundai Kona to miejski SUV o doskonałych osiągach. Samochód bez problemu dotrzyma kroku aktywnemu stylowi życia. Niepodważalnymi zaletami są niskie zużycie paliwa, najnowocześniejsze technologie, inteligentne systemy bezpieczeństwa i przystępna cena. Jego zewnętrzny design jest minimalistyczny, co docenią osoby szukające ponadczasowego stylu. Wnętrze cechuje luksusowa kabina i niewymuszona wygoda. Auto Hyundai w leasingu dla firm dostępne jest już od 1056 zł miesięcznie.

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych.