Prezent na dzień ojca? Może maszynka do golenia z bambusową rączką?

Pomysł na prezent na dzień ojca nie jest łatwy. Każdy facet jest inny, ma różne potrzeby i marzenia. I weź tu traf i daj coś, co sprawi radość. Co będzie pewniakiem, tak zwanym trafionym prezentem? Wydaje mi się, że uniwersalnym prezentem, który faktycznie się przyda może być maszynka do golenia z bambusową rączką. To coś… innego, ale i klasycznego. Na pewno wyjątkowego. Myślę, że facet będzie się chwalił wśród znajomych czym goli brodę. Serio.

Prezent na dzień ojca

Możesz kupić dobrą whisky. Możesz jakiś prezent typu przejażdżka na torze, o ile lubi takie rzeczy. Jakaś płyta ulubionego zespołu, a nawet wypad do pubu? Propozycji może i jest sporo, ale trafić w gust – to jest wyzwanie. Dlatego jeśli faktycznie nie masz czasu, a także nie do końca wiesz jaki prezent może sprawić radość celuj w coś uniwersalnego.

Maszynka do golenia z bambusową rączką

Pewnie myślisz sobie, co ten chłop sobie ubzdurał z tym bambusem. Pewnie, może to coś dziwnego, innego, ale chyba nie powiesz, że wyjątkowego, zaskakującego. Dać zwykłą maszynkę może każdy, a Ty co? Ty zaskoczysz bambusem i kropka. Tym bardziej, że jest to materiał ekologiczny, przyjazny śsrodiwsku i po prostu – ładny.

Reklama

Jeśli już zdecydujesz się na maszynkę do golenia (z bambusową rączką lub z inną) pamiętaj o kilku kwestiach. Przede wszystkim ostrza – ma ich być pięć i kropka. Dzięki temu golenie będzie komfortowe i zapewni gładki efekt. Kolejna rzecz to ruchoma główka. Dobrze, by była wykonana z metalu. Dzięki temu osoba, która będzie korzystała z maszynki uzyska łatwy dostęp do każdej części twarzy. Warto mieć na uwadze specjalny pasek nawilżający, który zmniejsza ryzyko podrażnień. Jeśli zdecydujesz się na maszynkę do golenia z bambusową rączką kup taki model, który faktycznie posiada naturalny materiał, pokryty specjalnym… czymś, co sprawi, że rączka będzie wodoodporna, co finalnie sprawi, że posłuży przez długi czas, a także będzie dobrze prezentować się na łazienkowej półce.

Gdzie kupić i jaki kupić tego typu prezent

Załóżmy, że się zdecydowałeś. Tak się akurat składa, że nie przypadkowo wspominam o tej maszynce, bo miałem okazję takowy produkt przetestować, przeanalizować jego wady i zalety. Finalnie czytasz właśnie tekst o takiej maszynce. Zdecydowanie mogę go polecić i absolutnie nikt mi za to nie zapłacił. Ot po prostu sprawdziłem „co ten wynalazek potrafi”. Mam na myśli Bulldog Skincare For Men. Produkt dostępny na przykład w Rossmanie, kosztuje 38 zł (niecałe), a w tym dostajesz trzy wymienne końcówki, więc według mnie cena bardzo dobra. Firma ma jeszcze w ofercie kremy po goleniu – testowałem, fajne, skóra jest miła w dotyku, nie dostałem żadnej wysypki ani nic, więc jest OK. Są również jakieś olejki, szampony i woski do brody, ale szczerze mówiąc nie wiem, bo ja aż tak dużej brody nie mam.

2 - ilość komentarzy
  1. Mój ojciec brodę zapuszcza od niepamiętnych czasów, więc maszynka mu się nie przyda. Ale z racji tego, że jest bałaganiarzem dostanie iRobota. Jestem ciekawa jego reakcji 😀

  2. Prezent na dzień ojca to wbrew pozorom nie jest wcale taka prosta sprawa. Ja swojemu kupiłam ksiazke Tajemnica coca coli, bo slyszalam bardzo fajne opinie. Znajomy mówi, ze juz czeka na drugą część. A maszynka też fajny pomysł, może dorzucę też do swojego prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama