160
Views

Na gali KSW 70 dojdzie do historycznego starcia. Pudzian zmierzy się z Michałem Materlą. Czy najsilniejszy człowiek świata zwycięży? 

Pudzian w roli underdoga na KSW 70 

Mariusz w ciągu swojej 13-letniej kariery wielokrotnie w swoich walkach był uważany z faworyta. Tym razem jest inaczej. Już w tę sobotę zmierzy się z jednym z najlepszych Polskich zawodników bez podziałów na kategorię wagową. Były strongman ma na swoim koncie 24 zawodowe walki. W szesnastu z nich triumfował, w siedmiu przegrywał, a jeden pojedynek został uznany jako “nierozstrzygnięty”. Mariusz Pudzianowski wejdzie do klatki po czterech zwycięstwach z rzędu.  

Tanio skóry nie sprzeda. Tylko który z nich? 

Walka zakontraktowana jest w kategorii ciężkiej. Mariusz oscyluje między 115 a 120 kg. Jego przeciwnik, Michał Materla, najbardziej znany jest z występów w kategorii 84 kg. Różnica wagowa obu panów może wynieść nawet 20 kg, jednak przypuszczenia mogą potwierdzić się na piątkowej ceremonii ważenia.  

Michał Materla ma na swoim koncie niemal 40 profesjonalnych pojedynków. Jest młodszy i bardziej wszechstronny od swojego rywala. Bukmacherzy stawiają właśnie na niego w pojedynku z Pudzianowskim.  

Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja. Dostęp PPV do wykupienia tutaj.

Źródło zdjęć: portal sport.onet.pl.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.