PUMA FAST RIDER
PUMA FAST RIDER

PUMA Fast Rider, czyli powrót legendy

To właśnie dzięki modelowi PUMA Fast Rider bieganie jako forma aktywności fizycznej w celu poprawienia kondycji i pracy nad sylwetką stała się tak popularna. Puma opracowała technologię Federbein, która naśladowała zawieszenie samochodu i gwarantowała lepszą amortyzację i większy komfort. Dziś ten legendarny model wraca w dwóch nowych odsłonach – jako FUTURE RIDER OG i STYLE RIDER OG.

FAST RIDER w nowej odsłonie

Marka postanowiła więc upamiętnić ten rewolucyjny model buta Fast Rider i prezentuje jego zupełnie nową i odświeżoną wersję. Puma FUTURE RIDER OG oraz STYLE RIDER OG to najnowsza odsłona butów, których początki sięgają lat osiemdziesiątych. 

"<yoastmark

Inspirowany ówczesną technologią Federbein w PUMA Fast Rider model FUTURE OG posiada podeszwę zewnętrzną i środkową z systemem RIDERFOAM, który oferuje wysokie odbicie oraz stabilizator pięty TPU. Cholewka modelu została wykonana z oddychającego nylonu z zamszowymi nakładkami. Żywa kolorystyka jest odzwierciedleniem mody z lat 80. 

Model STYLE OG to buty, który posiadają zupełnie inną charakterystykę. Tak samo jak wyżej wymieniony model posiada on system RIDERFOAM. W jego produkcji użyto oddychającej siatki i nakładki z zamszu, a całość dopełnia karbowana podeszwa zewnętrzna. 

STYLE RIDER OG
STYLE RIDER OG

Nowe odsłony buta PUMA FAST RIDER są ukłonem w stronę modelu z lat 80., który zmodernizował postrzeganie butów joggingowych.  Aby dowiedzieć się więcej na temat tego i innych modeli warto odwiedzić w tym celu stronę producenta.