104
Views

Brooklyński duet wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych prezentują kolekcję inspirowaną światem piłki nożnej. PUMA KidSuper Studios to ciekawy projekt, pełen szaleństwa i nieoczywistych wzorów. Zdecydowanie, jest to kolekcja dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu.

Artyści przygotowali szaloną, bardzo kolorową kolekcję. Co ciekawe, wszystkie produkty można bez problemu łączyć i finalnie tworzyć świetne outfit – z pewnością wyjątkowy. Przyglądając się bliżej projektom kooperacji PUMA KidSuper Studios możemy dostrzec odręcznie opracowane grafiki z wizerunkiem twarzy, które nadrukowano na ubrania – w tym na polarowy komplet. Interesująco wygląda kurtka puchowa oraz bluza z kapturem. Te elementy w całości pokryto autorskim obrazem.

PUMA KidSuper Studios

Oczywiście dopełnieniem outfit są buty. A te, również zaskakują pod kątem wizualnym. Przykładowo, RS-2K Slip-on pomogą stworzyć Total look ze spodniami dresowymi i bluzą. Z kolei Mirage Mox oraz Trailfox Boot przygotowano z wykorzystaniem wielobarwnym materiałów, które ozdobiono charakterystycznymi elementami w postaci surowego wykończenia, fantazyjnych szwów oraz haftów. Warto sprawdzić również model Vesuvo. Powstał on z białej skóry i posiada wyszyty haft KidSuper Studios na paskach z rzepami oraz półprzezroczyste gumowe nakładki na piętach.

Nawiązanie do piłki nożnej

Dillane bardzo lubi piłkę nożną. Widać to w nowej kolekcji PUMA KidSuper Studios. Nie jest więc zaskoczeniem to, że do fotek na potrzeby kampanii wybrano niedawnego mistrza Copa Libertadores. Modelami zostali “kopacze” z brazylijskiego klubu Palmeiras – William, Gabriel Veron, Weverton oraz Renan, współpracujący na co dzień z marką PUMA.

Kolekcja jest już dostępna za pośrednictwem strony PUMA.com, a także w sklepach firmy i wybranych lokacjach partnerskich.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.