128
Views

PUMA x NEED FOR SPEED

Serii Need For Speed nikomu nie trzeba przedstawiać. Nielegalne wyścigi, szybkie samochody, pościgi policyjne oraz niesamowite scenerie miasta wzorowanego na Miami. Tym właśnie przepełniony jest najnowszy Need For Speed Heat. Obuwie Hi OCTN x NFS pojawiło się w najnowszej odsłonie gry. Teraz dzięki współpracy PUMA x NEED FOR SPEED każdy fan będzie w stanie zakupić wersję w prawdziwym świecie. 

Hi OCTN x NFS

Hi OCTN x NFS

“Forever Faster to nie tylko motto naszej marki. To także postawa i pasja partnera, z którym chcemy współpracować” – wyjaśnia Teamhead Marketing Motorsport w PUMA, Anja Egger. „Czy jest lepszy sposób na podkreślenie tego niż stworzenie produktu wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier wideo w dziedzinie sportów motorowych? Need for Speed znajduje się na podium najwybitniejszych gier wideo, od lat realizując pasję wyścigów i driftu.”

„Indywidualna ekspresja leży u podstaw Need for Speed. Zawsze zachęcaliśmy graczy do popisywania się swoim stylem podczas jazdy, dlatego kiedy zdecydowaliśmy się na dodanie tego samego poziomu personalizacji do naszych postaci w grze, wiedzieliśmy, że potrzebujemy partnera, który emanuje wyjątkową osobowością.” – powiedział Riley Cooper, dyrektor kreatywny Need For Speed Heat. „Jako jedna z wiodących marek sportowych na świecie i ekspert w modzie sportów motorowych, PUMA jest idealnym partnerem. Współpraca Hi OCTN x NFS nie tylko pozwala graczom stylowo wychodzić na ulice Palm City, ale także przenosi grę na nowy poziom, wprowadzając do świata Need for Speed ​​Heat.”

Hi OCTN x NFS, czyli styl i funkcjonalność

Buty stworzone przy współpracy marek PUMA i Need For Speed posiada neoprenową skarpetę z technicznymi nakładkami. Znalazła się również klamra dla wzmocnienia stabilności stopy. Podeszwa w pełni wykonana z gumy swoją stylistyką nawiązuje do wytrzymałych opon. Podeszwa środkowa wykonana z pianki EVA wpływa na komfort podczas chodzenia. 

Model PUMA x NFS do sprzedaży trafi 15 listopada i będzie dostępny w sklepach marki PUMA oraz D.H. Vitkac, SneakerStudio i Roots on the Roof.

PUMA x NEED FOR SPEED

PUMA x NEED FOR SPEED

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.