Connect
To Top

Ranking smartfonów marzec 2019 – polecane modele

Cyklicznie już, jak i w poprzednim miesiącu publikujemy artykuł, w którym znajdziecie polecane modele telefonów. Oto ranking smartfonów marzec 2019. Zapraszamy.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Motorola Moto G6 Play – około 600 złotych

Ranking smartfonów marzec 2019 otwiera smartfon wyposażony jest 5,7-calowy ekran IPS TFT. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość HD+, a więc 1440 x 720 pikseli. Jest to najtańszy w tym zestawieniu model, który powoli wypierany jest przez nowsze urządzenia. Dlatego też jeśli rzeczywiście dysponujecie niewielkim budżetem będzie to dobre urządzenie. W przypadku, gdy możecie dołożyć kilkaset złotych warto to zrobić, by zakupić nowszy model. Motorola Moto G6 Play wyposażona jest w 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Model ten wyposażony jest w 13 Mpix aparat. Urządzenie posiada możliwość pracy z dwoma kartami SIM. Sprzęt posiada procesor Qualcomm Snapdragon 430 pracujący z częstotliwością 1,4 GHz. Moto G6 Play pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo. Producent zdecydował się w tym modelu na pozostawienie gniazda słuchawkowego jack 3,5 mm co jest w obecnych czasach… atutem.

Motorola Moto G6 Play

 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media