Connect
To Top

Samowiążące buty od Nike

Naturalny plan dnia to wstać z łóżka, zrobić śniadanie ubrać się do pracy i zawiązać buty. Już niedługo za sprawą firmy Nike będziemy mogli zapomnieć o wiązaniu butów, nikt nie będzie tracił na to czasu, buty zrobią to za nas. Jak to możliwe, przekonajcie się sami.

Model HyperAdapt 1.0  to buty, które wykrywają obecność pięty użytkownika, a następnie odpowiednio zaciskają swoje sznurowadła. Co więcej, zacisk „sznurówek” możemy dodatkowo regulować dwoma umieszczonymi z boku przyciskami „plus” i „minus”  Firma chce przygotować takie samo rozwiązanie dla sportowców regulując stopień nacisku sznurowadeł.

Innowacyjny model ma pojawić się pod koniec roku jednak buty będą dostępne tylko dla członków programu Nike+.  Samowiązanie zasila bateria, która według producenta ma starczyć na dwa tygodnie działania po ładowaniu.  Całość ma wygląd typowego buta sportowego przeznaczonego do biegania.

Nie znamy ceny prezentowanego modelu, producent podał informacje  o kolorystyce butów.  Do wyboru będzie szara, biała lub czarna wersja obuwia. Wiązanie butów może niebawem nabrać zupełnie innego znaczenia, czekacie na premierę?

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media