Samsung Galaxy S22 będzie miał świetny aparat. Prosto od Olympus!

Flagowe smartfony muszą wyróżniać się czymś więcej niż specyfikacją od bardziej budżetowych modeli. Samsung poszedł śladem konkurencji i w modelu Samsung Galaxy S22 znajdzie się aparat przygotowany we współpracy z Olympusem.

Samsung Galaxy S22 z aparatem od Olympus

Smartfony od lat posiadają aparaty, których przygotowaniem zajmują się firmy na co dzień zajmujące się produkcją lustrzanek. Optykę Leica znajdziemy w smartfonach marki Huawei. Flagowce Sony Xperia umieszczane są układy przygotowane przez osoby zajmujące się profesjonalnymi aparatami Sony. Nokia przez wiele lat współpracowała z ZEISS.

Jak widać Samsung doszedł do wniosku, że taka współpraca może przynieść wiele korzyści. W nowym modelu Samsung Galaxy S22 znajdziemy aparat zaprojektowany przez Olympus. Według informacji podanych przez portal LetsGoDigital, japońska firma zajmie się przygotowaniem obiektywu w najnowszym flagowcu południowokoreańskiego producenta.

Reklama

Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22 zostanie wyposażony w aparat firmy Olympus!

Zanim obiektyw Olympus znajdzie się w S22, Samsung umieści go w innym smartfonie

Okazuje się jednak, że aparat przygotowany przez japońską firmę Olympus nie zadebiutuje w modelu Samsung Galaxy S22. Przecieki mówią, że obiektyw przygotowany przez firmę zajmującą się produkcją zaawansowanych lustrzanek i aparatów kompaktowych po raz pierwszy pojawi się w modelu Samsung Galaxy Z Fold 3. Współpraca pomiędzy dwoma koncernami sprawi, że aparat ten będzie ukryty pod ekranem!

Czego więc można spodziewać się po aparacie Olympus w Galaxy S22? Na pewno wysokiej jakości zdjęć. Eksperci spodziewają się, że nowy flagowiec Samsunga zostanie wyposażony w 200 Mpix sensor główny. Galaxy S22 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany na początku 2022 roku.

Oczywiście współpraca między dwoma firmami nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale spodziewamy się, że nastąpi to w przeciągu najbliższych dni.

Samsung Galaxy S22 będzie miał świetny aparat. Prosto od Olympus!
Eksperci spodziewają się, że nowy flagowiec Samsunga zostanie wyposażony w 200 Mpix sensor główny.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama