Connect
To Top

Saucony Gold Rush Shadow 5000 Vintage

Co ma wspólnego złoto z butami? Tak, tak, głównie złotem moglibyśmy zapłacić za naprawdę sporą liczbę nowych par butów. Inspirowana kalifornijską gorączką złota z 1849 roku Gold Rush Shadow 5000 Vintage z kolekcji Originals to propozycja na sezon jesień – zima od cenionej, amerykańskiej marki Saucony.

Nowe sneakersy Saucony Gold Rush Shadow 5000 Vintage

Buty Saucony Gold Rush Shadow 5000 Vintage zostały wykonane z zamszu firmy Wolverine. Do ich produkcji został użyty także mesh w tym samym odcieniu. Dopełnieniem są metaliczne złote akcenty, a także podeszwa przypominająca… złotonośne skały Sierra Nevada, a przynajmniej tak twierdzi producent. We wnętrzu buta znajdziemy grafikę mapy z epoki. Fajnym akcentem na mapie jest “X”, który wskazuje miejsce ukrycia skarbu. Podeszwę wewnętrzną jest wykonano z pianki EVA, która pomaga absorbować wstrząsy. Zewnętrzna natomiast to guma w technologii XT-600. Podobnie jak poszukiwacze złota, fani sneakersów będą mogli poszukiwać detali, które były źródłem inspiracji Gold Rush Shadow 5000 Vintage. Model dostępny jest w trzech propozycjach kolorystycznych: Black Gold, Maroon Gold oraz Tan Gold.

Buty te w Anglii kosztują 110 funtów. Cena w Polsce nie jest jeszcze znana.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media